Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel E-L kell 10.00-21.00, P kell 10.00-19.00

MÄRTS ON ENERGIAKUU!
VITAMIINID VÄSIMUSE VASTU -15%!

Kas sul on keeruline end hommikuti voodist välja saada, justkui öine uni ei oleks piisavalt turgutavalt mõjunud?
Või oled üks neist, kes tajub peale lõunast toidukorda uimastavat rammestust?

Väsimustunne ja pidev unepuudus võib olla kujunenud normaalsuseks, kuid Harvardi meditsiinispetsialistid on tõestanud, et selle taga võib olla tihti hoopis sügavam põhjus – vitamiinipuudus!

Eriti põhjamaa inimeste seas levib vitamiinipuudus laialdaselt, sest vähene päikesevalgus ning külm kliima mõjutab muuhulgas meie organismi võimet vitamiine omastada.

Märtsis leiad Eliksiirist vitamiinid väsimuse vastu -15% SOODSAMALT!

Kuidas vitamiinid ennetavad väsimust?

Vitamiinid osalevad ainevahetusprotsessides, reguleerivad närvide tööd, aitavad ennetada nakatumist viirushaigustesse ning kaitsevad organismi vabade radikaalide kahjuliku toime eest. Lisaks aitavad vitamiinid toota meeleolu parandavaid neurotransmittereid, näiteks serotoniini ning aitavad tõsta vaimset võimekust.
On tõestatud, et B-grupi vitamiinid  aitavad glükoosi – organismi kütust – energiaks muundada. Sestap ongi vitamiinipuuduse peamiseks tunnuseks just väsimus ja meeleolumuutused.

Ütle head aega väsimusele ja tere kevadele – aprillis leiad vitamiinid energiapuudusele -15% soodsamalt!

NB! Pakkumised kehtivad ainult kuni 31.03 või kuni kaupa jätkub. 

Vitamiin D3 Terranova vitamiinid

D3-vitamiin on teadaolevalt kõige paremini imenduv D-vitamiini vorm. D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, mis toetab immuunsüsteemi ja soodustab kaltsiumi imendusmist. Toetab energiataset ning aitab hoida luid, lihaste talitlust ja hambaid normaalsetena.

Solgar B 50 kapslid

B-grupi vitamiinid toetavad organismi põhitoitainete ainevahetuse energiavarustusprotsessi, närvisüsteemi normaalset funktsioneerimist, säilitavad seedesüsteemi lihaste normaalset toonust, omavad rolli naha, juuste ja limaskestade normaalse struktuuri moodustumisel.

Kakaonibsid

Kakaonibsid on antioksüdantide rikkad ja kõrge toiteväärtusega, sisaldades arvestatavas koguses valku, kiudaineid, polüfenoole ja mineraalaineid näiteks kaaliumi, magneesiumi, rauda ja tsinki. Kakaooad sisaldavad mõningal määral meeleolu parandavaid ühendeid nagu kofeiin ja teobromiin. Teobromiin stimuleerib närvisüsteemi ja laiendab veresooni ning tõstab üleüldist energiataset.

C-vitamiini pulber

C-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Toetab organismi normaalset vastupanuvõimet ning toetab hakkamasaamist stressiperioodidega. Kvaliteetne ja ilma säilitusaineteta C-vitamiini pulber madala happelisusega naatriumaskorbaadi vormis, mis ei ärrita magu ega soolestikku. Sobib suurepäraselt neile, kes ei saa või ei taha neelata kapsleid ja tablette.

Vitamiin D3 50uq 50kaps Terranova (Vegan)

19.99

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust. Terranova D3-vitamiinis kasutatav tooraine valmistatakse looduslikku ekstraheerimismeetodit kasutades samblikest.
Sobib ka taimetoitlastele. Kolekaltsiferool (D3-vitamiin) on teadaolevalt kõige paremini imenduv D-vitamiini vorm. D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, mis toetab immuunsüsteemi ja soodustab kaltsiumi imendusmist. Aitab hoida luid, lihaste talitlust ja hambaid normaalsetena.
Kuna D-vitamiini tase veres on paljudel Eesti elanikel allapoole soovituslikku, siis vähemalt septembrist aprilli lõpuni (alates 50. eluaastatest aasta ringi) on soovitatav võtta lisaks D-vitamiini.

C vitamiini pulber, naatriumaskorbaat 1000mg 150g Puhdas+

19.99

Kvaliteetne ja ilma säilitusaineteta C-vitamiini pulber madala happelisusega naatriumaskorbaadi vormis, mis ei ärrita magu ega soolestikku. Sobib suurepäraselt neile, kes ei saa või ei taha neelata
kapsleid ja tablette. Pulbrit võib segada veega, mahlaga või näiteks smuuti sisse. C-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Toetab organismi
normaalset vastupanuvõimet ning toetab hakkamasaamist stressiperioodidega. C-vitamiin suurendab taimsetest allikatest pärit raua imendumist.