Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-18.00

Viirusteperioodil parimad immuunsuse tugevdajad

Eliksiiris on märts immuunsuse kuu, terve kuu KÕIK TOOTED -10%!

Täna, kus nakkushaigused ja viirused on globaalselt aktuaalne teema, otsivad inimesed võimalusi, kuidas ennast ja lähedasi haigusetekitajate eest kaitsta. Üheks võimaluseks on immuunsust toetada erinevate vitamiinide ja toidulisanditega.

Hoia ennast tugevana! 

immuunsus märtsis 10

 

C-VITAMIINID – tõhusaimad vahendid immunsuse hoidmiseks!

Ester-C Plus 1000mg 90 tbl Solgar

45.60

Kõrge imenduvusega Ester-C® Plus on mittehappeline C-vitamiin, mis on välja töötatud spetsiaalselt tundliku maoga inimeste jaoks. Unikaalne, mittehappeline Ester-C®- kaltsiumaskorbaadi kompleks sisaldab ka C-vitamiini imendumist soodustavaid looduslikke bioflavonoide ja acerola kirsi ekstrakti.

C vitamiin 1000 mg 100 kaps Solgar

22.99

Kvaliteetne C-vitamiin kapslites. C-vitamiin toetab immuunsüsteemi normaalset talitlust ja kollageeni moodustumist. Kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. Aitab säilitada E-vitamiini antioksüdatiivseid omadusi.

Multi-C-vitamin 250 mg Complex 50 kaps Terranova (Vegan)

18.49

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust. Terranova Multi-Ascorbate Complexis on koostisosad mittehappeliste askorbaatidena ning see toode sobib eriti hästi ka tundliku maoga inimestele.

C vitamiin 500mg imemistabletid (jõhvikas/vaarikas)90 tbl

23.29

Jõhvika ja vaarikamaitselised C-vitamiini imemistabletid. C-vitamiin aitab kaasa normaalsele immuunsüsteemi talitlusele ja kollageeni moodustumisele Kaitseb rakke oksüdatiivse stressi eest. Aitab säilitada E-vitamiini antioksüdatiivseid omadusi

Ester -C Plus 500mg 50 kaps

17.80

Kõrge imenduvusega Ester-C® Plus on mittehappeline C-vitamiin, mis on välja töötatud spetsiaalselt tundliku maoga inimeste jaoks. See unikaalne, mittehappeline Ester-C®- kaltsiumaskorbaadi kompleks sisaldab ka C-vitamiini imendumist soodustavaid looduslikke bioflavonoide ja acerola ekstrakti.

Ester- C PLUS 1000mg 30 tbl

18.30

Kõrge imenduvusega Ester-C® Plus on mittehappeline C-vitamiin, mis on välja töötatud spetsiaalselt tundliku maoga inimeste jaoks. Unikaalne, mittehappeline Ester-C®- kaltsiumaskorbaadi kompleks sisaldab ka C-vitamiini imendumist soodustavaid looduslikke bioflavonoide ja acerola ekstrakti.

C vitamiin pulbrina 125g Solgar

19.39

C-vitamiin on kõige enam tuntud vesilahustuv antioksüdant nii veres kui koerakkudes. C-vitamiin osaleb organismis naha, igemete, kapillaaride, luude arengu protsessis ning nende normaalses funktsioneerimises. Samuti toetab ta organismi normaalset vastupanuvõimet ja hakkamasaamist kevadväsimuse ning stressiperioodidega. C-vitamiin osaleb aju normaalse funktsioneerimise protsessides ja taimsetest allikatest pärit raua imendumise soodsutamises. Tänu C-vitamiinile saab ka toiduga organismi saabunud foolhape muutuda kehaomasteks folaatideks.

TSINK – huntkriimsilm organismis!

Zinc 15mg 50 kaps Terranova (Vegan)

11.89

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust. Hästi imenduvas bisglütsinaadi vormis tsink. Tsingil on organismis täita suur roll, alates rakkude antioksüdatiivsest kaitsest kuni maitsmismeele tundlikkuse toetamiseni. Seda mineraali esineb organismis 300 ensüümi ehituses. Toidulisandis sisalduv Magnifood Complex täiendab tsingi imendumist ja selle toimet.

Tripla Tsink 60 kapslit Puhdistamo

15.90

Väga hästi imenduv kolmest tsingivormist toode.

PROBIOOTIKUMID – toetavad soolestikku ja immuunfunktsioone!

Probiotic Complex 50 kaps Terranova (Vegan)

23.50

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust. Terranova probiootikumide kompleks sisaldab viit erinevat piimhappebakterite tüve, probiootikume ja külmkuivatatud taimi, mis toetavad soolestiku mikrofloorat. Unikaalne – piimhappebakteritest, külmkuivatatud taimedest ja prebiootikumidest koosnev segu toetab soolestiku mikrobiootat ja organismi immuunfunktsioone.

Dr Ohhira probiootikum 60 tk

54.00

TOIDULISAND 60 kapslit, netokaal 34,8g Tänapäeval  on üha laiemalt levivad nn „elustiilihaigused“, mille põhjustajateks peetakse inimeste ebatervislikku elustiili ja toitumist. Dr. Ohhira

D-VITAMIIN – päike sinu kehas!

Vitamiin D3 tilgad 59ml Solgar

20.89

Solgari apelsinimaitselised ning väga hea imenduvusega D3-vitamiini tilgad. D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, mis on vajalik kaltsiumi ja fosfori ainevahetuse reguleerimiseks. D-vitamiin toetab immuunsüsteemi ja neuromuskulaarfunktsiooni. Kolekaltsiferool (D3-vitamiin) on teadaolevalt kõige paremini imenduv D-vitamiini vorm.

Vitamiin D3 50uq 50kaps Terranova (Vegan)

18.49

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust. Terranova D3-vitamiinis kasutatav tooraine valmistatakse looduslikku ekstraheerimismeetodit kasutades samblikest. Sobib ka taimetoitlastele. D-vitamiin – nn päikesevitamiin soodustab immuunsüsteemi normaalset toimimist ja osaleb rakkude jagunemisprotsessis.

Vitamiin D3 1000IU 250kaps

31.99

Solgari D3-vitamiin on valmistatud süvameres kasvanud külmavee kalade kalamaksaõlist, mis on läbinud molekulaarse destillatsiooni selleks, et eemaldada võimalikud kahjulikud reostusained. Geelkapslisse pakendamine tagab selle optimaalse imendumise. D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, mis on vajalik kaltsiumi imendumise soodustamiseks. D-vitamiin toetab immuunsüsteemi ja neuromuskulaarfunktsiooni. Kolekaltsiferool (D3-vitamiin) on teadaolevalt kõige paremini imenduv D-vitamiini vorm.

Vitamiin D3 100 mcg Natura Media 200 kapslit

24.00

Natura Media hästi imenduv D3 vitamiin väikestes õlikapslites.

4 SOOLASEGU – mineraalainete segu aluselise vee valmistamiseks ja keha alus-happe tasakaalu hoidmiseks!

4 soola segu pHour Salts 450 g

29.89

Mineraalainete segu aluselise vee valmistamiseks.

CHAGA ELIKSIIRID – mustast pässikust immuunsuse jook!

Immuno Elixir 500 ml mahe

37.00 29.60

Immuno Elixir 500 ml mahe

37.00 29.60

Mahe toidulisand C-vitamiiniga immuunsüsteemi tugevdaja Taastab kiirelt organismi jõuvarud Kõrge antioksüdantide sisaldusega Sobib lastele alates 3. Eluaastast Põhikomponendid: chaga e. must pässik, astelpaju, ravimtaimed, mesi

Immuno Elixir 250 ml MAHE

19.69 15.75

Immuno Elixir 250 ml MAHE

19.69 15.75

Mahe toidulisand C-vitamiiniga immuunsüsteemi tugevdaja Taastab kiirelt organismi jõuvarud Kõrge antioksüdantide sisaldusega Sobib lastele alates 3. Eluaastast Põhikomponendid: chaga e. must pässik, astelpaju, ravimtaimed, mesi

Elemental Eliksiir 500 ml mahe

37.00 29.60

Elemental Eliksiir 500 ml mahe

37.00 29.60

Mahe toidulisand Taastab kiirelt organismi jõuvarud 100-aasta vanune originaalretsept Alkohol aitab bioaktiivsetel ainetel paremini imenduda Põhikomponendid: chaga e. must pässik, aaloe, ravimtaimed, mesi Eliksiir põhineb ühe Mulgimaa pere retseptil, mida on organismi turgutamiseks kasutatud rohkem kui sada aastat. Lonks antioksüdante, vitamiine ja muud orgaanilist headust kulub ehk ka sinule marjaks ära? Vanarahvas kasutas musta pässikut nakkuste ja põletike vastu. Meie eliksiiris toetab teda veel neli bioaktiivset abilist: aaloe, mesi, männikasvud ja raudrohi.

Elemental Eliksiir 250 ml mahe

19.69 15.75

Elemental Eliksiir 250 ml mahe

19.69 15.75

Mahe toidulisand Taastab kiirelt organismi jõuvarud 100-aasta vanune originaalretsept Alkohol aitab bioaktiivsetel ainetel paremini imenduda Põhikomponendid: chaga e. must pässik, aaloe, ravimtaimed, mesi