Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel E-L kell 10.00-21.00, P kell 10.00-19.00

VAIMSET HEAOLU TOETAVAD LOODUSTOOTED -15%

Depressioon, ärevus, pinged, halb uni ning stress on ühed meie ajastu tõsisematest väljakutsetest. Kurb fakt on see, et iga neljas Eesti elanik kannatab vaimse tervise probleemide käes.

Kui tunned end väsinuna ja stressis, tasub abi otsida looduslikest toidulisandidest, mis toetavad närvisüsteemi normaalset talitlust, aitavad kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele ning soodustavad rahulikku, kvaliteetset und.

Meeleoluhäired, stress ja pinged mõjutavad meie võimet selgelt mõelda, röövivad elurõõmu ja -jõu (sageli kaasneb kiire väsimine isegi pärast väikest pingutust), pärsivad omaalgatust, mõjutavad une kvaliteeti, vähendavad söögiisu ning jätavad inimese keset mentaal-emotsionaalset valupõldu, mille suhtes inimene ise tunneb end täielikult võimetuna midagi ette võtma.

Sinu tuleviku heaolu sõltub tänasest – anna endast parim ning toeta organismi meeli rahustavate loodustoodetega. Vaimset heaolu tõstvad tervisetooted leiad kuni 30.04 -15% SOODSAMALT!

Shoppa nii, et jätkuks! Alates 39€ ostukorvist on saatmine sulle TASUTA!

Ubikinon Q10 30mg 80 kaps NaturaMedia:

Q10 defitsiidi esmasümptomiteks on väsimus, kurnatus ning kehalise koormuse taluvuse langus.
Q10 on tõhus abiline, mis tõstab kogu keha energiataset. Täidab  keskset rolli raku energiamajandues, vahendades toitainete ja hapniku reageerimisel energeetilisi protsesse. Eriti soovitatakse seda lisaks võtta stressiperioodil, turgutava vahendina energiapuuduse korral ja ka haigustest taastudes.

Ubikinon Q10 30mg 80 kaps NaturaMedia

22.99

Q10-vitamiin on oluline inimorganismi hapniku kasutamise protsessis. Q-vitamiini vaeguse teke on üsna tõenäoline vananemisel. Ka mitmesuguste terviseprobleemide korral vähenevad Q10 vitamiini varud organismis. Q10 takistab kehas lipiidide rääsumist, mis võib aidata vältida ka veresoonte lupjumist. Q10 vitamiini soovitatakse lisaks võtta kolesterooli sünteesi pidurdavate ravimite (statiinide) pideval tarvitamisel.

Magneesiumtsitraat 60 tbl

Magneesiumi defitsiidist võivad anda märku mitmesugused närvisüsteemiga seotud sümptomid nagu ärevus, paanikahood, ärrituvus, agorafoobia (suurte avatud ruumide ja väljakute hirm), väsimus ja kurnatus, peavalu ja migreen, depressioon, heleda valguse ja valjude helide tundlikus, rahutute jalgade sündroom, kõhukinnisus, kõrgvererõhk, südamepekslemine ja arütmia, insomnia (unetus e. unehäire, mille korral esineb suutmatus ilma raskusteta magama jääda, katkendlik uni ja liigvarajane ärkamine).

Magneesiumtsitraat on bioaktiivsete omadustega ning on keha poolt kõige paremini omastatav.

Magneesiumtsitraat 60 tbl

18.00

Magneesiumil on meie kehas mitmeid olulisi funktsioone. Tsitraadi vormis magneesium on väga hea imendumisega. Magneesium toetab organismi normaalset energiavahetust ja lihaste tööd. Aitab vähendada väsimust ja kurnatust, aitab hoida hambaid ja luid normaalsetena.

Vitamiin D3 100 mcg Natura Media 200 kapslit

Uuringud on näidanud, et vitamiinil D on oluline roll vaimse tervise kujunemisel. D-vitamiinil on tähtis roll ajutöös ning lisaks kiirendab D-vitamiin stressist vabanemist. D-vitamiini defitsiidi puhul on inimeste depressiooni oht palju suurem ning vastuvõtlikkus haigustele.

Vitamiin D3 100 mcg Natura Media 200 kapslit

24.00

Natura Media D3-vitamiin on hästiimenduv toidulisand, mida saab kasutada D-vitamiini taseme kiireks tõstmiseks veres. Õlikapslites jaguneb D-vitamiin ühtlaselt, nii et kõigil kapslitel on sama
vitamiinisisaldus. Kapslid on väikesed, seetõttu on neid kerge neelata. D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, mis toetab immuunsüsteemi ja soodustab kaltsiumi imendusmist. Aitab hoida luid, lihaste talitlust ja hambaid normaalsetena.
Kuna D-vitamiini tase veres on paljudel Eesti elanikel allapoole soovitusliku, siis vähemalt septembrist aprilli lõpuni (alates 50. eluaastast aasta ringi) on soovitatav võtta lisaks D-vitamiini rasvlahustuva preparaadina.

B-kompleks “50” 50 kaps Solgar

B rühma vitamiini vaegus võib põhjustada depressiooni ja väsimust. Vaeguse likvideerimine parandab nii füüsilist kui ka vaimset heaolu. Vitamiinid B6 ja B12 on vajalikud serotoniini, heaolukemikaali, sünteesiks