Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

Eliksiir asub nüüd Järve Keskuse 1.korrusel, otse Selveri kassade juures! Tule meile külla või ostle e-poes.

Tervisetooted, vitamiinid, mineraalid, ökotoidud ja looduskaubad leiad avamise puhul kuni -30% soodsamalt!

PS. Eripakkumised kehtivad loomulikult ka meie e-poes!

Meie soov on tuua loodustooted, mis edendavad tervist kõigile lähedamale ja lihtsamini kättesaadavaks. Nii ei unune igapäevane elutähtis harjumus ära, et hoolitseda oma heaolu eest.
Seetõttu asume nüüd 1.korrusel, otse Selveri kassade vastas, milleni leiad tee alati kiirelt ja mugavalt.

Uue poe avapakkumised kehtivad kuni 30.04

UUE POE ERIPAKKUMISED

UUS VEGAN NORDIC NUTRITION TOOTESARI – 30%

Toitumisspetsialistide ja teadlaste poolt loodud tootesari õnnelikuks ja tervisest pakatavaks eluks! 100% puhas, looduslik, Põhjamaiste koostisosadega orgaanilised tervisesegud – saadaval vaid Eliksiiri Ökoapteekist!

Detox Complex 60 kaps. NORDIQ Nutrition

29.89

Puhastav supersegu hoolikalt valitud orgaanilistest külmkuivatatud oluliste toitainetega taimedest, mis toetab keha loomulikku puhastusprotsessi. C-vitamiin ja R-alfalipoehape on võimsad antioksüdandid, mis kaitsevad rakke vabade radikaalide kahjustuste eest. Maksimaalse kasu saamiseks tuleks toote kasutamise ajal ka tervislikult toituda.

Digestive Complex 60 kaps. NORDIQ Nutrition

24.90

Kiudainerikas prebiootiline toidulisand, mis kombineerib omavahel seedesüsteemi tasakaalustavad ja orgaanilised värskelt külmkuivatatud taimed (sealhulgas artišokk ja apteegitill) koos taimsete ensüümidega. Toode pakub optimaalset sünergeetilist toetust seedetrakti tervisele ja funktsioonidele.

Night Complex 60 kaps. NORDIQ Nutrition

29.89

Bioaktiivne und soodustav kompleks sisaldab rahustava toimega segu orgaanilistest külmkuivatatud taimedest ja magneesiumist. Toidulisand toetab keha ja vaimu lõõgastumist ning rahustab närvisüsteemi.

Vitamiin D3 2000IU 60 kaps NORDIQ Nutrition

19.90

Vegantoidulisand, mis sisaldab vastutustundlikult hangitud samblikest toodetud D3-vitamiini. D3-vitamiini igapäevane kasutamine aitab kaasa normaalsele luude-, lihaste ja immuunfunktsiooni säilimisele. Toidulisandis kasutatud NORDIQ Hormetic segu sisaldab orgaanilist lehtkapsast ning Põhjamaade metsades kasvavat orgaanilist kasekäsna.

VAIMSET HEAOLU TÕSTVAD TERVISETOOTED -15%

Sinu rõõm ja heaolu sõltub sellest, mida tarbid. Lae enda organismi vajalike toitainetega ja toeta vaimset tervist loodustoodetega, mis tõstavad meeleolu, vähendavad ärevust ja pingeid ning maandavad stressi.

B-kompleks “50” 50 kaps Solgar

14.50

B-grupi vitamiinid toetavad organismi põhitoitainete ainevahetuse energiavarustusprotsessi, närvisüsteemi normaalset funktsioneerimist, säilitavad seedesüsteemi lihaste normaalset toonust, omavad rolli naha, juuste ja limaskestade normaalse struktuuri moodustumisel. Meeskonnamängijatena toimivad nad kõige paremini üheskoos.

Magneesiumtsitraat 60 tbl

15.10

Magneesiumil on meie kehas mitmeid olulisi funktsioone. Tsitraadi vormis magneesium on väga hea imendumisega. Magneesium toetab organismi normaalset energiavahetust ja lihaste tööd. Aitab vähendada väsimust ja kurnatust, aitab hoida hambaid ja luid normaalsetena.

Ubikinon Q10 30mg 80 kaps NaturaMedia

20.80

Q10-vitamiin on oluline inimorganismi hapniku kasutamise protsessis. Q-vitamiini vaeguse teke on üsna tõenäoline vananemisel. Ka mitmesuguste terviseprobleemide korral vähenevad Q10 vitamiini varud organismis. Q10 takistab kehas lipiidide rääsumist, mis võib aidata vältida ka veresoonte lupjumist. Q10 vitamiini soovitatakse lisaks võtta kolesterooli sünteesi pidurdavate ravimite (statiinide) pideval tarvitamisel.

Vitamiin D3 100 mcg Natura Media 200 kapslit

24.00

Natura Media D3-vitamiin on hästiimenduv toidulisand, mida saab kasutada D-vitamiini taseme kiireks tõstmiseks veres. Õlikapslites jaguneb D-vitamiin ühtlaselt, nii et kõigil kapslitel on sama
vitamiinisisaldus. Kapslid on väikesed, seetõttu on neid kerge neelata. D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, mis toetab immuunsüsteemi ja soodustab kaltsiumi imendusmist. Aitab hoida luid, lihaste talitlust ja hambaid normaalsetena.
Kuna D-vitamiini tase veres on paljudel Eesti elanikel allapoole soovitusliku, siis vähemalt septembrist aprilli lõpuni (alates 50. eluaastast aasta ringi) on soovitatav võtta lisaks D-vitamiini rasvlahustuva preparaadina.

CHAGA HEALTH MAHEDAD ELIKSIIRID -20%

Chaga Health sisaldab kodumaise päritoluga taimi ja musta pässikut ehk chagat. Väge täis eliksiir tugevdab immuunsust, annab lisaenergiat ning hoiab kogu tervena aastaringselt! Sobib kasutamiseks alates 3.eluaastast.

Chaga Elemental Eliksiir 250 ml mahe

19.69

Eliksiir põhineb ühe Mulgimaa pere retseptil, mida on organismi turgutamiseks kasutatud rohkem kui sada aastat. Lonks antioksüdante, vitamiine ja muud orgaanilist headust kulub ehk ka sinule marjaks ära?
Vanarahvas kasutas musta pässikut nakkuste ja põletike vastu. Meie eliksiiris toetab teda veel neli bioaktiivset abilist: aaloe, mesi, männikasvud ja raudrohi.

Chaga Immuno Eliksiir Astelpaju 500 ml mahe

37.00

Algupärasest Elemental Elixir’ist inspireeritud Immuno Elixir tugevdab nii täiskasvanute kui laste immuunsüsteemi. Immuno eliksiir on kõrge C-vitamiini sisaldusega väega jook, mis sisaldab tugevaid toimeaineid nagu C-vitamiin, musta pässiku (ehk chaga) ekstrakt, astelpaju ja mitmed põhjamaised ravimtaimed. Komponendid, mida Immuno eliksiiris kasutame, on tuntud küll rahvameditsiinist, kuid leidnud teadusuuringutes kinnitust, et need mõjuvad organismi taastavalt, tugevdavalt ja haigusi ennetavalt. Kõik eliksiiri komponendid on suunatud immuunsüsteemi tugevdamisele – see hoiab meid tervena ning kaitseb haiguste eest. Immuno eliksiiri võib anda ka lastele alates 3. eluaastast. Loe kõikidest Immuno Elixir’i komponentidest ja nende toimest inimorganismile altpoolt.

Chaga Immuno Eliksiir Mustsõstar 250 ml, mahe

19.69

Algupärasest Elemental Elixiirist inspireeritud Immuno Elixiir Chaga & Mustsõstar tugevdab nii täiskasvanute kui laste immuunsüsteemi. Immuno eliksiir on kõrge C-vitamiini sisaldusega väega jook, mis sisaldab tugevaid toimeaineid nagu C-vitamiin, musta pässiku (ehk chaga) ekstrakt, mustsõstar ja mitmed põhjamaised ravimtaimed. Komponendid, mida Immuno eliksiiris kasutame, on tuntud küll rahvameditsiinist, kuid leidnud teadusuuringutes kinnitust, et need mõjuvad organismi taastavalt, tugevdavalt ja haigusi ennetavalt. Kõik eliksiiri komponendid on suunatud immuunsüsteemi tugevdamisele – see hoiab meid tervena ning kaitseb haiguste eest. Immuno eliksiiri võib anda ka lastele alates 3. eluaastast.

Chaga Immuno Elixir Kibuvits 500 ml mahe

37.00

Algupärasest Elemental Elixiirist inspireeritud Immuno Elixiir Chaga & Kibuvits tugevdab nii täiskasvanute kui laste immuunsüsteemi. Immuno eliksiir on kõrge C-vitamiini sisaldusega väega jook, mis sisaldab tugevaid toimeaineid nagu C-vitamiin, musta pässiku (ehk chaga) ekstrakt, kibuvits ja mitmed põhjamaised ravimtaimed. Komponendid, mida Immuno eliksiiris kasutame, on tuntud küll rahvameditsiinist, kuid leidnud teadusuuringutes kinnitust, et need mõjuvad organismi taastavalt, tugevdavalt ja haigusi ennetavalt. Kõik eliksiiri komponendid on suunatud immuunsüsteemi tugevdamisele – see hoiab meid tervena ning kaitseb haiguste eest. Immuno eliksiiri võib anda ka lastele alates 3. eluaastast. Loe kõikidest Immuno Elixir’i komponentidest ja nende toimest inimorganismile altpoolt.

Turvaline ostlemine Järve Keskuse kaupluses

Meie uus Järve kauplus on avatud, kuid järgime rangelt ohutusnõudeid ning 25% täituvust.

Hoolime oma klientide ja töötajate turvalisusest ning nagu alati pöörame erilist rõhku hügieenilisema keskkonna loomisele kaupluses. Meie poes on olemas erinevad desinfitseerimisvahendid ja -võimalused.

Kuna ka meie eesmärgiks on viiruse leviku tõkestamine, siis palume kõiki, kes tunnevad end haigena või on kokku puutunud haigete inimestega teha oma ostud meie e-poest, mis on avatud 24/7.

Kui sa pole kindel millist tervisetoodet valida, siis kirjuta ja leiame sulle personaalselt lahenduse!