Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel E-L kell 10.00-21.00, P kell 10.00-19.00

UUS AASTA TERVEM MINA

2020 aasta õpetas meile, et kõige tähtsam vara siin maamunal on sinu enda tervis. Nüüd kus 2020 on suure hooga ära saadetud, tervitame uut aastat tervislikumalt kui eales varem.

Kui enda heaolu eest juba kannad hoolt, siis on aeg mõelda ka enda lähedastele. Meil kõigil on mõni sõber, pereliige, töökaaslane või lähedane, kes vajab tõuget, et teha see esimene samm tervislikuma eluviisi suunas. Olgu selleks trenni kutsumine, ühiselt väljakutse läbimine või koos tervislike toitude katsetamine ja toidulisandite proovimine.

Kelle sina aitad sel aastal tervislikumale teele?

Selleks, et uut aasta tervislikult alustada kehtib kuni 31.01.2021 soodushind loodustoodetele, mis aitavad langetada kaalu, teevad taaskäivituse seedimisele, puhastavad organismi jääkainetest ning toetavad trenni tegemist, et jõuaksid rohkem ja energiatase püsiks kõrge.

Millist toodet valida? Tegime otsustamine lihtsamaks ning lõime koostöös toitumisnõustajatega ka uue aasta stardipaki, millest leiad kõik vajaliku, et alustada aastat tervislikult.

Vaata tervisetooteid lähemalt siit ning kutsu sõber ka kampa, et koos ühiselt tervislikku aastat alustada:

UUE AASTA STARDIPAKK

TERVISETOOTED -15%

Dandelion, Artichoke & Cysteine Complex 50 kaps Terranova (Vegan)

25.99

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust.
Võilille, artišoki ja tsüsteiini kompleks koos antioksüdantide, C-vitamiini ja seleeniga maksafunktsioonide toetuseks.
Lisaks külmkuivatatud taimsetele ühenditele sisaldab ka antioksüdante C-vitamiini ja seleeni.

Digestive Enzyme Complex 50 kaps. Terranova (Vegan)

22.00

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust.
Terranova seedeensüümide valmistamise tehnoloogia võimaldab säilida ensüümidel stabiilsetena laias pH taseme skaalas kogu seedetrakti ulatuses.
Terranova seedeensüümide kompleks aitab lõhustada nii valke, süsivesikuid, rasvu kui ka raskesti seeduvaid oligo- ja disahhariide (laktoos ja sahharoos).
Magnifood Complexi taimede segu tugevdab toidulisandis olevate ensüümide seedimist soodustavat mõju.

Digestive Enzymes koos Probiootikumidega 50 kaps, Terranova (Vegan)

25.99

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatusmeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust. Toote mõju suurendab unikaalne taimi ja ürte sisaldav Magnifood Complex kombinatsioon.

Milk Thistle 500mg 50kaps Terranova (Vegan)

25.99

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust. Maarjaohakas toetab maksa ja sapi tööd.