Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

UUS AASTA TERVEM MINA

2020 aasta õpetas meile, et kõige tähtsam vara siin maamunal on sinu enda tervis. Nüüd kus 2020 on suure hooga ära saadetud, tervitame uut aastat tervislikumalt kui eales varem.

Kui enda heaolu eest juba kannad hoolt, siis on aeg mõelda ka enda lähedastele. Meil kõigil on mõni sõber, pereliige, töökaaslane või lähedane, kes vajab tõuget, et teha see esimene samm tervislikuma eluviisi suunas. Olgu selleks trenni kutsumine, ühiselt väljakutse läbimine või koos tervislike toitude katsetamine ja toidulisandite proovimine.

Kelle sina aitad sel aastal tervislikumale teele?

Selleks, et uut aasta tervislikult alustada kehtib kuni 31.01.2021 soodushind loodustoodetele, mis aitavad langetada kaalu, teevad taaskäivituse seedimisele, puhastavad organismi jääkainetest ning toetavad trenni tegemist, et jõuaksid rohkem ja energiatase püsiks kõrge.

Millist toodet valida? Tegime otsustamine lihtsamaks ning lõime koostöös toitumisnõustajatega ka uue aasta stardipaki, millest leiad kõik vajaliku, et alustada aastat tervislikult.

Vaata tervisetooteid lähemalt siit ning kutsu sõber ka kampa, et koos ühiselt tervislikku aastat alustada:

UUE AASTA STARDIPAKK

TERVISETOOTED -15%

Chia seemned 300g PlanetBio

9.98

Tänapäeval nimetatakse neid väikseid seemneid sageli jooksjate toiduks. Tänu nendes leiduvatele energiat tootvatele süsivesikutele ning rasvhapetele ja erinevatele vitamiinidele-mineraalainetele, on seemned selle nimetuse auga välja teeninud. Maiad ja asteegid on neid igapäevaseks toiduks kasutanud juba aastasadu. Nende abil suurendati füüsilist tugevust, energiataset ja vastupidavust. Need väikesed terakesed on tänapäevani toidulaual kõrgelt hinnatud.
Suure lahustuvate kiudainete- ja alfa-linoleenhappe (ALA) sisalduse tõttu aitavad reguleerida ka veresuhkru taset..

Chlorella pulber 100g Planet Bio

14.99

Klorella on üks rikkamaid klorofülli allikaid planeedil. PlanetBIO klorellat on kasvatatud õues, loodusliku päikesevalguse ja puhta värske vee all, mis pärineb põlisest mägiallikast.
Toode ei sisalda raskmetalle, PlanetBIO vetikaid testitakse regulaarselt näiteks kaadmiumi, elavhõbeda ja plii suhtes. Kuna vetikad seovad raskmetalle, on selline laborianalüüs äärmiselt oluline.

Chlorella tabletid 90g/180 tk Planet Bio

14.99

Klorella on mikroskoopiline ainurakne vetikas, mis kasvab peamiselt magevees. PlanetBio poolt kasutatav klorella kasvab magevee tiikides range kontrolli all. Klorella vetikaid peetakse supertoiduks, mis sisaldab väga palju erinevaid toitaineid ning klorofülli. Soovitatakse tarvitada eelkõige neil, kes söövad vähe rohelisi aedvilju ning puuvilju, ning ka organismi puhastamise perioodil.

Dandelion, Artichoke & Cysteine Complex 50 kaps Terranova (Vegan)

24.49

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust.
Võilille, artišoki ja tsüsteiini kompleks koos antioksüdantide, C-vitamiini ja seleeniga maksafunktsioonide toetuseks.
Lisaks külmkuivatatud taimsetele ühenditele sisaldab ka antioksüdante C-vitamiini ja seleeni.

Digestive Enzyme Complex 50 kaps. Terranova (Vegan)

20.89

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust.
Terranova seedeensüümide valmistamise tehnoloogia võimaldab säilida ensüümidel stabiilsetena laias pH taseme skaalas kogu seedetrakti ulatuses.
Terranova seedeensüümide kompleks aitab lõhustada nii valke, süsivesikuid, rasvu kui ka raskesti seeduvaid oligo- ja disahhariide (laktoos ja sahharoos).
Magnifood Complexi taimede segu tugevdab toidulisandis olevate ensüümide seedimist soodustavat mõju.

Digestive Enzymes koos Probiootikumidega 50 kaps, Terranova (Vegan)

24.90

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatusmeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust. Toote mõju suurendab unikaalne taimi ja ürte sisaldav Magnifood Complex kombinatsioon.

Milk Thistle 500mg 50kaps Terranova (Vegan)

24.90

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust. Maarjaohakas toetab maksa ja sapi tööd.

Nisuorase pulber 100 g Planet Bio

9.98

PlanetBIO nisuorase pulber on väga hea kiudainete, valgu, C-vitamiini ja B-grupi vitamiinide allikas. Arvestatavas koguses sisaldab see ka rauda ja kroomi. PlanetBIO nisuorase pulbrit toodetakse keskkonnasõbralikul viisil, pestitsiide või kunstlikke väetisi kasutamata. Toode ei sisalda täiteaineid, värvaineid ega muid lisaaineid. PlanetBIO kasvatab oma taimi õues, loomuliku päikesevalguse käes, mis suurendab taime klorofüllisisaldust, mis on kohe näha nisuorase erkrohelises värvitoonis.

Odraorase pulber 100 g Planet Bio

9.98

Odraorase pulber on rikas klorofülliallikas, mis on oluline keha loomulikus puhastumisprotsessis. PlanetBio odraorase pulber sisaldab rikkalikult kiudaineid, klorofülli, vitamiine ja mineraalaineid. Odraorase pulbrit toodetakse keskkonnasõbralikul viisil, pestitsiide või kunstlikke väetisi kasutamata. Toode ei sisalda täiteaineid, värvaineid ega muid lisaaineid. PlanetBIO kasvatab oma taimi õues, loomuliku päikesevalguse käes, mis suurendab taime klorofüllisisaldust, mis on kohe näha odraorase erkrohelises värvitoonis.

Spirulina pulber 100g Planet Bio

13.98

Spiruliina on lihtne, üherakuline ja spiraalikujuline mikrovetikas, mis kasvab looduslikult soojades mageveekogudes. Spiruliinat on Kesk-Ameerika asteegid ja teised Kesk-Ameerika rahvad sajandeid toiduna kasutanud. Tänapäeval on tegemist laialt levinud toidulisandiga.
Spiruliinat on inimorganismil väga kerge seedida ning seda toodetakse toidulisandina mitmel kujul: rohelise peene pulbrina, tablettide või kapslitena. Spiruliina on klorofülli, polüsahhariidide, sulfolipiidide ja glükolipiidide rikas. Tänu nendele toitainetele on täheldatud, et spirulina aitab kehal võidelda infektsioonide ja allergiliste reaktsioonidega. Spiruliina võib aidata alandada halba kolesterooli, tõstes samal ajal head kolesterooli, toetab immuunsüsteemi ja organismi jääkainetest vabanemist. Spiruliinal on positiivne mõju ka südame- veresoonkonna tervisele.