Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

Superraud nõgese ja acerola kirsiga 60 mg, 70 tabletti, 49 g

18.90

Nôgeli raua toidulisandis on raud kõhusõbralikus ja hästi imenduvas raudbisglütsinaadi vormis, mis tavaliselt ei põhjusta kõhuvaevuseid. Raua imendumist soodustab looduslik C-vitamiin mahesertifitseeritud acerola kirssidest.

Laos

Jätka ostmist
Compare
Tootekood: 4742023680031 Kategooria: Sildid: , , , , ,

Jaga toodet

Nôgeli raua toidulisandis on raud kõhusõbralikus ja hästi imenduvas raudbisglütsinaadi vormis, mis tavaliselt ei põhjusta kõhuvaevuseid. Raudbisglütsinaat imendub vähemalt kaks korda paremini kui teised kahevalentsed rauasoolad: 60 mg raudbisglütsinaati on imendumise poolest tõhusam kui 120 mg teisi toidulisandites ja käsimüügiravimites kasutatavaid rauasoolasid. Raua imendumist soodustab looduslik C-vitamiin mahesertifitseeritud acerola kirssidest. Looduslikud koostisosad. Toode ei sisalda magneesiumstearaati, kunstlikke lisa-, säilitus-, värv- ja magusaineid. Laktoosi, kaseiini, pärmi, soja, GMO, maisi, želatiini ja loomse tooraine vaba. Looduslikult gluteenivaba. Sobib ka veganitele. Iga ostetud toote kohta annetame Lastefondile 5 senti.
60 mg päevase annuse korral jagub toidulisandit 70-ks päevaks. Raua ja C-vitamiini sisaldus on laboris kontollitud.
Enne raua toidulisandi kasutamist pea nõu perearsti või ämmaemandaga.
KIRJELDUS
Koostisosad: Raud (raudbisglütsinaat), acerola kirsi (Malpighia emarginata) pulber*, klorella (Chlorella vulgaris) pulber*, Eesti kõrvenõgese (Urtica dioica) pulber**, glaseeraine karnaubavaha* (3%).
* Kasvatatud ilma sünteetiliste taimekaitsevahendite ja väetisteta
** Vabas looduses kasvanud ja laboris analüüsitud kõrvenõges
Päevane annus (alates 12. eluaastast – 1 tablett 700 mg) sisaldab 60 mg* rauda (raudbisglütsinaat) ja 30 mg** looduslikku C-vitamiini. *430% päevasest võrdluskogusest täiskasvanule **38% päevasest võrdluskogusest täiskasvanule

Brand

Nôgel

Brands

Nôgel