Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

-30%
-30%

Speick SUN kaitsekreem SPF30, 150 ml

või 3 makset 6.27€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

26.89 18.82

Speick SUN päikesekaitsekreem päikesekaitsefaktoriga 30 SPF, mis sobib ideaalselt ka lastele. Kreemil on väga kergesti imenduv konsistents koos intensiivse, kõrge päikesekaitsega näole ja kehale. Sobib eriti hästi õrnadele nahatüüpidele ja lastele, samuti intensiivseks päikese käes olemiseks ja suureks UV-kiirguseks.

Laos

Jätka ostmist
Tootekood: 4009800012059 Kategooria:

Jaga toodet

Speick SUN kaitsekreem SPF30

Netokogus 150 ml

100% looduslik mineraalne tsink-oksiidil põhinev päikesekaitsekreem. Usaldusväärne kohene kaitse veekindla toimega UVA- ja UVBkiirguse eest.  Toode ei sisalda alumiiniumi ega parfüüme. Sobib hästi kõikidele nahatüüpidele. Sisaldab nahabarjääri aktiivset kompleksi, mis tagab nahale intensiivse hoolduse: niisutav suhkrupeediekstrakt, nahka rahustav pillirooekstrakt ja granaatõunaseemnete kaitsekompleks. Toode sisaldab orgaanilist kõrgmäestiku Alpi palderjani ekstrakti. Mineraalipõhised päikesekreemid töötavad mineraalsete mikropigmentidega, mis jätavad pealekandmisel nahale õhukese kihi ja peegeldavad UV-kiiri. 

Pakend on valmistatud taastuvatest toorainetest. Toru 88% BIO PE-st, kork PP-st. Võrreldes tavalise PE-ga, põhjustab BIO PE selle tootmisel vähem süsinikdioksiidi jäätmeid. Optimaalseks ringlussevõtuks eraldage toru ja kork ning visake ringlussevõetud jäätmetesse. Kergesti biolagunev. 

Sertifitseeritud looduskosmeetika (COSMOS): vaba lõhna-, värv- ja mineraalõlidest. 
99,4% looduslik päritolu koguarvust.  
Korallisõbralik. 
Gluteeni- ja laktoosivaba.
Dermatoloogiliselt ja allergoloogiliselt testitud.

Maaltetooja: OÜ Loodusingel; www.loodusingel.ee

Brands

Speick