Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

Sidrunhein eeterlik õli 10ml, Ruth Terras

6.00

Sidrunheina värske ja särtsakas lõhn on eestimaalasid lummanud juba aastaid.
Eeterlik õli mis on täis eksootikat ja värskust pühib Sult väsimuse ja nukruse.
Sidrunheina algne kodu on vastuoluline India koos mussoonvihmadega. Niisketes tingimustes ellujäämiseks arendas sidrunhein endas välja võime kaitsta ennast hallituste, bakterite ja viiruste eest. Nüüd on ka Sul võimalik osa saada sidrunheina aasta tuhandete jooksul arenenud kaitsevõimest.
Ruth Terras Puhas Sidrunhein eeterlik õli on 100% looduslik

Laost otsas

Jäta enda e-mail ja me teavitame sind, kui toode saabub tagasi lattu vms.

Tootekood: 47428379 Kategooria:

Jaga toodet

Sidrunhein eeterlik õli 10ml

INCI: Cymbopogon flexuosus

Eeterlikud õlid on väga kanged ning kontsentreeritud ning ühe tilga eeterliku õli saamiseks võib vaja minna vahel mitu sada grammi värsket taime.  Seega palun ole ettevaatuslik eeterlike õlide kasutamisel ning lähtu põhimõttest vähem, on parem.
NB! Puhtad eeterlikud õlid võivad kahjustada pindasid ja tekstiile.

Sidrunheina eeterliku õli saab kasutada väga mitmel erineva moel:

Saunas. Tilguta leili vette 1-5 tilka sidruheina eeterliku õli ning viska see kerisele. Sidrunheina eeterliku õli kogus sõltub sauna suurusest ja vee kogusest. Saunas võid tilgutada paar tilka sidrunheina eeterliku õli otse lavale või põrandale, nii saad mahedama ning kauem kastvama aroomi. NB! Sidrunheina eeterlik õli võib määrida ning kahjustada pindasid.

Vannis.  Lisa vanni kuni 8 tilka sidrunheina eeterliku õli. Juurde võid veel lisada tavalist meresoola, piima või soodat.

Massaaž. Massaažiks lahjenda 1-3 tilk sidrunheina eeterliku õli peotäies baasõlis ning naudi.

Lõhnalambis. Lõhnalambis lisa veele 2-10 tilka sidrunheina eeterliku õli.  Sidrunheina eeterliku õli kogus oleneb toa suurusest ja lagede kõrgusest.

Pesupallid. Lisa pesupallidele 3-7 tilka sidrunheina eeterliku õli ning naudi hiljem loomulikult lõhnavaid riideid.

Küünlas. Tilguta 1-2 tilka sidrunheina eeterliku õli sulanud vaha sisse. NB! Jälgi, et õli ei puutuks kokku leegiga, see võib süttida.

Õhuniisutaja. Lisa 1-10 tilka sidrunheina eeterliku õli õhuniisutajasse. Eeterliku õli kogus sõltub ruumi ning veepaagi suurusest.

Dušši all. Tilguta mõni tilk sidrunheina eeterliku õli dušši nurka kuhu ulatub võimalikult vähe vett ning naudi aromaatset dušši. Võid lisada ka mõne tilga eeterliku õli duššigeelile pesukäsnal ning siis ennast pesta.

Kodulõhnastamiseks. Lisa u 15 tilka sidrunehina eeterliku õli 30ml veele ning pihusta seda otse õhku. Nii saad eriti loomulikult ja keemiavabalt lõhnava kodu. Soovitan teha valmis vaid paari päeva koguse, siis on lõhn eriti värske.

Põrandapesu robotis. Lisa u 10 tilka sidrunheina eeterliku õli põrandapesu roboti veepaaki ning naudi puhast ja hästilõhnavat kodu.

Tolmuvõtmiseks. Lisa 1-2 tilka sidrunheina eeterliku õli märjale lapile ning puhasta pinnad.

 

Brands

Ruth Terras