Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

Seedriõli astelpajuga 100 ml

või 3 makset 11.63€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

34.90

Astelpaju ekstraktiga rikastatud seedriõli on väga rikkalik 100% looduslik toidulisand. Astelpajuga rikastatud seedriõli on antioksüdantsete omadustega. Õli toetab maksa ka tööd. Siberi seeder sümboliseerib tugevust, pikaealisust, tervist ja vastupidavust. Looduslikult kasvab seedreid Venemaa paljudes piirkondades. Siberi seedri väärtuslikemaks osaks on selle viljad – pähklid, millest saadakse õli. Vene rahvameditsiinist tuntud siberi seedriõli on rasvhappelise koostisega ja sisaldab bioaktiivsed rasvalahustavaid aineid.

Laost otsas

Jäta enda e-mail ja me teavitame sind, kui toode saabub tagasi lattu vms.

Jaga toodet

Astelpaju viljades ja okste koores leidub serotoniini, millel on suur osa närvisüsteemi normaalses toimimises. Astelpaju on erinevate maade rahvameditsiinis iidsetest aegadest peale kasutatud ravimtaimena. Selle väärtuslikuks omaduseks on võime haigusjärgselt jõudu taastada. Astelpajumahla, -tinktuuri või lehtedest valmistatud tõmmisega pestakse erinevaid haavu. 
Seedriõli sisaldab paljusid inimorganismile kasulikke aineid: küllastumata rasvhappeid, valke, A-, B-, E-, D-, ja F-grupi vitamiine, 14 aminohapet, 19 mikroelementi.

 

Seedriõli astelpajuga

Toidulisand
Netokogus 100ml
 

Koostis: 100% naturaalne seedriõli rikastatud astelpaju ekstraktiga.

Kasutamisjuhised: Seespidiselt profülaktilisel eesmärgil on soovitatav toidulisandit kasutada 1 tl 30-60 minutit enne söömist, 2-3 korda päevas, 40-60 päeva jooksul.
Välispidiselt Siberi seedriõli kasutamine massaaži- või saunaõlina muudab naha nooremaks, pingutab seda ning lisab elastsust.
Enne kasutamist loksutada.
 
Mitte kasutada mitmekesise toitumise asemel.
 
Tähelepanu!
Kõiki seedriõlisid, välja arvatud seedrivaiguga rikastatud seedriõli, võib kasutada lisandina salatites ja küpsetistes.
 
Vastunäidustused: 
Seedriõli, kui looduslikul toote kasutamisel ei ole esinenud vastunäidustusi toiduainena, ravi- ega profülaktilisel eesmärgil.
Vastunäidustused võivad esineda ainult õli individuaalse mittetaluvuse korral, vajadusel konsulteerige oma arsti või toitumisspetsialistiga.

Säilitamine:
Parim enne ja partii nr: vt pakendilt
Säilitamine: Õli hoida jahedas ja pimedas kohas.  Säilivusaeg 12 kuud.
Avatud pudelit on soovitav hoida külmikus +2 ….+20 °C.
 
Tootja: Megre Inc, Novosibirsk, Venemaa  www.vmerge.com
Maaletooja: OÜ Siberi Seeder, Mõnuka, Madise küla, Lääne-Harju vald,  www.siberiseeder.ee

Brand

OOO Megre

Brands

OOO Megre