Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

Rakumineraal 1 80g. annukka aarnio

25.30

Dr. Schlüssleri välja töötatud ainulaadseid peenekoelisi rakumineraale saab kasutada otse raku toitmiseks. Nad imenduvad tõhusalt ja kiiresti suu ja neelu limaskesta kaudu inimese vereringesse ja liiguvad sealt edasi rakkudesse. Rakumineraalid aitavad organismil tavapärasest toidust ja toidulisanditest saadavaid jämedama fraktsiooniga mineraalaineid paremini omastada.

Laos

Jätka ostmist
Tootekood: 6430062270396 Kategooria: Sildid: , , , ,

Jaga toodet

Rakumineraal 1 – Calcium fluoratum

Toidulisand

Netokaal 80gCalcium fluoratumi (kaltsiumfluoriid) roll on toetada luustiku ja lihaste elastsust nii venituse kui ka kokkutõmbumise järel. Sellel mineraalil on oluline osa luuemaili moodustumisel. See on vajalik ehitusmaterjal lastele kasvueas ning samuti last ootavale emale kogu raseduse ja imetamise ajal. Calcium fluoratumi osaks on siduda keratiini ehk sarvainet. Elektriimpulsside tundlikkus, näiteks pidev arvuti või mobiiltelefoni kasutamine suurendavad calcium fluoratumi vajadust.Koostisosad 1 ml

Laktoos >99%,

fragmenteeritud kaltsiumfloriid –  0,0012%,

Toiteväärtus100g:

energia: 1615kJ/380kcal,

valgud – 0,1g,

süsivesikud  (laktoos) – 99g,

rasvad – 0,0g,

sool – 0,0g. Gluteenivaba ja tärklisevaba. 
Kasutamine:Erinevaid rakumineraale võib võtta samaaegselt, neid võib omavahel segada, ilma et nende toime kannataks.   Pulber lahustub soojas või külmas vees hetkega. Lahustunud segu juua lonkshaaval.
Lonkshaaval juues võiks joogil lasta suus mõjuda, et mineraalid pääseksid limaskesta kaudu toimima. 
Joogi mõju on parem kui seda tarbida 20-30 min enne või pärasat söömist. See soovitus kehtib ka joomise ja suitsetamise puhul. 


Korraga on soovitatav kasutada umbes 4-6 erinevat rakumineraali. Tavaliselt kasutatakse neid 3-6 kuud.
Täiskasvanutele 1 ml (1/4 tl) pulbrit 3 korda  päevas toidukordade vahel, 6-12 aastastele pool ja 1-6 aastastele neljandik täiskasvanute annusest. .

Rakumineraalidel ei ole kõrvaltoimeid ega ületarbimise ohtu. Ajapiiranguid nende tarbimisel ei ole. 

Toidulisand ei asenda mitmekesist, tasakaalustatud toitumist ega tervislikke eluviise.Säilitada suletuna, toatemperatuuril,kuivas ja lastele kättesaamatus kohas.

Parim enne: vt pakendilt

Partii nr: vt pakendiltToodetud Saksamaal Annukka Aarnio tellimusel.

Maaletooja: Loodusravi Kliinik OÜ, Tähe tn 85-3, 50107, Tartu, Eesti

 

Brand

annukka aarnio

Brands

annukka aarnio