Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

4744350010123 – Punase ristiku lillevesi 100ml, Metsamoor

Punase ristiku lillevesi 100ml, Metsamoor

13.00

Ühtekuuluvustunne ja suhtlemine.

Laost otsas

Tootekood: 4744350010123 Kategooria: Sildid: , , , , , ,

Jaga toodet

Lillevesi on spetsiaalse õlipõleti abil destillatsioonimeetodil taimedest saadud eeterlik õli koos destilleerunud veega, mis aitab inimesel suurepäraselt aidata oma keha ja hinge. Enne kui inimene jõuab end vigastada või haigeks jääda, võib keha selle kohta anda märke.
Haigus või vigastus ongi tegelikult tähelepanu suunamine nõrgale kohale inimeses. Lillevesi kätkeb endas taime kõige kasulikumad omadused, aitab puhastada eetertasandit ning ohutult paraneda füüsilisel kehal.
Kasuta lillevett auravälja tasakaalustamiseks ja mõjutamiseks, kogu kehale pealemäärimiseks, valutavale ja pinges kohale, näonaha puhastamiseks, paistes ja väsinud silmadele, peale habemeajamist, naha välimuse parandamiseks (akne, lööbed, sisselõiked, haavad, haudumus), energiatõstmiseks või rahustamiseks,iInhalatsiooniks, kompressiks paistes või valusale kohale, valusa kurgu loputamiseks, elurõõmu ja elujõu ergastamiseks, seksuaal-ja armastuse energia mõjutamiseks.

Punse ristiku lillevesi
Netokogus 100ml

Ristiku energia on maagiline, koostööd, ühtekuuluvustunnet ja seksuaaliha suurendav.
Ristiku sõnum: Sa oled isikupärane, koostöövalmis. Sinu erilisus tuleb välja läbi teiste erilisuse aktsepteerimise. Koostöö ja suhtlemine viib sind elu ristteel edasi. Suureneb seksuaalne mängulisus.

Koostisosad:: Punane ristik (Trifolium pratense), vesi
Kasutamine: Pihusta enda ja kaaslaste keha ümber energiavälja sobiva intervalliga ühtekuuluvustunde suurendamiseks. Suguelundite piirkonda seksuaalenergia ergutamiseks, kurgu piirkonda kui sõnad või energia on sinna kinni jäänud.

Mõju energelitesse: juur, kolmas silm, kurk, süda.

Parim enne: vt pakendilt
Tootja: Tervise Kodu OÜ, Tammetõru  42, Tartu 50414 www.tervisekodu.ee
 

Brand

Metsamoori Varasalv

Brands

Metsamoori Varasalv