Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

4744350010161 – Pojengi lillevesi 100 ml, Metsamoor

Pojengi lillevesi 100 ml, Metsamoor

13.00

Küllus, innukus

Laost otsas

Tootekood: 4744350010161 Kategooria: Sildid: , , , , ,

Jaga toodet

Lillevesi on spetsiaalse õlipõleti abil destillatsioonimeetodil taimedest saadud eeterlik õli koos destilleerunud veega, mis aitab inimesel suurepäraselt aidata oma keha ja hinge. Enne kui inimene jõuab end vigastada või haigeks jääda, võib keha selle kohta anda märke.
Haigus või vigastus ongi tegelikult tähelepanu suunamine nõrgale kohale inimeses. Lillevesi kätkeb endas taime kõige kasulikumad omadused, aitab puhastada eetertasandit ning ohutult paraneda füüsilisel kehal.
Kasuta lillevett auravälja tasakaalustamiseks ja mõjutamiseks, kogu kehale pealemäärimiseks, valutavale ja pinges kohale, näonaha puhastamiseks, paistes ja väsinud silmadele, peale habemeajamist, naha välimuse parandamiseks (akne, lööbed, sisselõiked, haavad, haudumus), energiatõstmiseks või rahustamiseks,iInhalatsiooniks, kompressiks paistes või valusale kohale, valusa kurgu loputamiseks, elurõõmu ja elujõu ergastamiseks, seksuaal-ja armastuse energia mõjutamiseks.

Pojengi lillevesi
Netokogus 100ml

Pojengi energia on südantrõõmustav ja ergutav.
Pojengi sõnum: Avan ma südame ja hinge uuele kevadele. Olen täis eluenergiat, mis levib üle mu keha ja täidab mind magusa ootusega. Toon külluse oma ellu ja armastusse.

Koostisosad: Pojeng (Paeonia), vesi.
Kasutamine:  Pihusta keha ümber energiavälja sobiva intervalliga külluse ligitõmbamiseks
Mõju energelitesse: juur, naba, päikesepõimik, kroon

Parim enne: vt pakendilt
Tootja: Tervise Kodu OÜ, Tammetõru  42, Tartu 50414 www.tervisekodu.ee
 

Brand

Metsamoori Varasalv

Brands

Metsamoori Varasalv