Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

4744350010154 Musta sõstra lillevesi 100 ml, Metsamoor

Musta sõstra lillevesi 100 ml, Metsamoor

13.00

Nooruslikkus, elujõud.

Laost otsas

Tootekood: 4744350010154 Kategooria:

Jaga toodet

Lillevesi on spetsiaalse õlipõleti abil destillatsioonimeetodil taimedest saadud eeterlik õli koos destilleerunud veega, mis aitab inimesel suurepäraselt aidata oma keha ja hinge. Enne kui inimene jõuab end vigastada või haigeks jääda, võib keha selle kohta anda märke.
Haigus või vigastus ongi tegelikult tähelepanu suunamine nõrgale kohale inimeses. Lillevesi kätkeb endas taime kõige kasulikumad omadused, aitab puhastada eetertasandit ning ohutult paraneda füüsilisel kehal.
Kasuta lillevett auravälja tasakaalustamiseks ja mõjutamiseks, kogu kehale pealemäärimiseks, valutavale ja pinges kohale, näonaha puhastamiseks, paistes ja väsinud silmadele, peale habemeajamist, naha välimuse parandamiseks (akne, lööbed, sisselõiked, haavad, haudumus), energiatõstmiseks või rahustamiseks,iInhalatsiooniks, kompressiks paistes või valusale kohale, valusa kurgu loputamiseks, elurõõmu ja elujõu ergastamiseks, seksuaal-ja armastuse energia mõjutamiseks.

Musta sõstra lillevesi
netokogus 100ml

Musta sõstra energia on ergastav ja tuju tõstev.
Musta sõstra sõnum: Jõuliselt käivitan isetervendava jõu. Olen rõõmus ja algatusvõimeline. Minu sees ja ümber voogav energia on elujõuline ja võimas.

Koostisosad: Musta sõstra eeterlik õli (Ribes nigrum), vesi
Kasutamine: Pihusta keha ümber energiavälja sobiva intervalliga tuju ja elujõu tõstmiseks.

Mõju energelitesse: süda, päikesepõimik

Parim enne: vt pakendilt
Tootja: Tervise Kodu OÜ, Tammetõru  42, Tartu 50414 www.tervisekodu.ee
 

Brand

Metsamoori Varasalv

Brands

Metsamoori Varasalv