Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

4744350010116 Mündi lillevesi 100 ml, Metsamoor

Mündi lillevesi 100 ml, Metsamoor

13.00

Puhastus, restart.

Laos

Jätka ostmist
Tootekood: 4744350010116 Kategooria: Sildid: , , , , ,

Jaga toodet

Lillevesi on spetsiaalse õlipõleti abil destillatsioonimeetodil taimedest saadud eeterlik õli koos destilleerunud veega, mis aitab inimesel suurepäraselt aidata oma keha ja hinge. Enne kui inimene jõuab end vigastada või haigeks jääda, võib keha selle kohta anda märke.
Haigus või vigastus ongi tegelikult tähelepanu suunamine nõrgale kohale inimeses. Lillevesi kätkeb endas taime kõige kasulikumad omadused, aitab puhastada eetertasandit ning ohutult paraneda füüsilisel kehal.
Kasuta lillevett auravälja tasakaalustamiseks ja mõjutamiseks, kogu kehale pealemäärimiseks, valutavale ja pinges kohale, näonaha puhastamiseks, paistes ja väsinud silmadele, peale habemeajamist, naha välimuse parandamiseks (akne, lööbed, sisselõiked, haavad, haudumus), energiatõstmiseks või rahustamiseks,iInhalatsiooniks, kompressiks paistes või valusale kohale, valusa kurgu loputamiseks, elurõõmu ja elujõu ergastamiseks, seksuaal-ja armastuse energia mõjutamiseks.

Mündi lillevesi
Netokogus 100ml

Mündi energia on puhastav, uuendav, inspireeriv, jahutav, kustutav
Mündi sõnum: Ma lõpetan vana ja alustan edukalt uut. Mu tunded on erksad ja mõte vilgas, mu meel on vaba ja vaim terav. Minu lemmiktoit on vaimutoit. Vabanen sõltuvustest

Koostisosad: Münt (Mentha), vesi.
Kasutamine: Pihusta keha ümber energiavälja sobiva intervalliga valu, Iivelduse korral. Kasuta auravälja puhastamiseks ja info kustutamiseks. Jälgi hoolega organismi reageeringut.

Mõju energelitesse: kroonist juureni

Parim enne: vt pakendilt
Tootja: Tervise Kodu OÜ, Tammetõru  42, Tartu 50414 www.tervisekodu.ee
 

Brand

Metsamoori Varasalv

Brands

Metsamoori Varasalv