Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

4744586010010 Männivaigu salv Revitalefekt 50g

Männivaigu salv Revitalefekt 50g

11.89

Männivaigu salv

Laos

Jätka ostmist
Tootekood: 4744586010010 Kategooria: Sildid: , , , , , ,

Jaga toodet

KOOSTISOSAD: värske männivaigu kampol (Pinus sylvestris), hanerasv, mesilasvaha, päevalilleõli. Nimetatud koostisainete õigel temperatuuril kuumutamisel saadakse segu, millel on  põletikuvastane ja haavu parandav toime. Sarnase koostisega salvi on kasutatud iidsest ajast kui kindlat vahendit nii välispidiste kui sisemiste põletike raviks. Olenevalt põletikukolde eripärast või kohast organismis on muudetud koostisosade vahekorda või lisatud uusi looduslikke aineid.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Sageli kaotab salv põletikunähud juba pärast esimest sissehõõrumist või pealemäärimist. Valu või muu vaevus kaob, eriti kui salv on kantud peale kogu ööks.
Ärge jätke salvi põletikukohale kauemaks kui üheks ööks. Kinnise põletikukolde korral on salvi kõige mugavam ära pühkida pabersalvrätikuga, seejärel puhastada kohta viina või muu selleks ettenähtud vahendiga. Päeval on soovitatav sidet vahetada 5-6 tunni tagant, eriti mädapaise puhul. Oluline on lasta nahal ja haaval ka hingata. Kuna iga haigusjuht erineb, küsige lisainformatsiooni otse salvi valmistajalt. Tema nõuanded võivad Teile kasulikud olla.
Nahka taastava, antibakteriaalse ja põletikuvastase toime tõttu soovitame salvi kasutada kannalõhede, põletuste, kriimustuste, külmavillide, putukahammustuste ning raskesti paranevate haavade korral. Salvi on mugav kasutada ning see pole organismile kahjulik. A.-vitamiini sisalduse tõttu mõjub salv nahakoele kui seda toitev ja taastav segu. See omakorda kiirendab haavade kinnikasvamist ja armistumist.
Vältige salvi sattumist seedetrakti, mitte kasutada seespidiselt. Antud koostis pole selleks ette nähtud. Salvi kasutamine ei eelda ega välista muude arstimite või raviviiside samaaegset kasutamist.
Salvi tuleb säilitada jahedas ja pimedas kohas.
NB! Vastunäidustatud individuaalse komponentide talumatuse korral.
Salv vastab Euroopa Liidus kehtivatele terviseohutuse nõuetele ja omab vastavat sertifikaati. Valmistatud Eestis.

Netokaal 100 g 
Tootja: Revitalefekt OÜ
 

Brand

Revitalefekt

Brands

Revitalefekt