Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

670480310359 Lacto™ 30 tk

Lacto™ 30 tk

või 3 makset 11.63€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

34.90

Lacto™ on toidulisand, mis pakub seedeensüümide segu, sealhulgas laktaasi ja on mõeldud eelkõige inimestele, kellel on esinenud piimatooteid tarbides tundlikkust. Antud toidulisand on tõhus, sisaldades ensüümi laktaas lausa 9500 ALU (aktiivsusühikut), võrreldes teiste samalaadsete toidulisanditega, kus vastav näitaja on 5000 või väiksem.
Lacto™ sobib inimestele, kellel esineb nii piimasuhkru, piimavalkude (kaseiin, vadak) kui ka piimarasva suhtes tundlikkust, kuna toidulisand sisaldab lisaks laktaasile veel kaheksat erinevat ensüümi.

Laost otsas

Jäta enda e-mail ja me teavitame sind, kui toode saabub tagasi lattu vms.

Tootekood: 670480310359 Kategooria: Sildid: , , , ,

Jaga toodet

Lacto™ toidulisandi puhul kasutatakse Enzymedica kaubamärgi ainulaadset Thera-blend™ protsessi  ensüümidele proteaas, lipaas ja amülaas ja tsellulaas, mille käigus kombineeritakse erinevatest allikatest pärit ensüümid. See tagab nende ensüümide toimivuse erineva pH tasemega seedekulgla osades. Thera-blend™ ensüümid on osutunud kolm korda tõhusamaks ja toimivad kuus korda kiiremini kui teised juhtivad seedeensüümidega toidulisandid. Thera-blend™ ensüümid lõhustasid 99% testitud toidust, et tagada optimaalne imendumine. (Konkureerivad tooted lõhustasid ainult 33% sama toitu.*). *Toidu osakesi mõõtmetes 5kDa peetakse sobivaks suuruseks optimaalse imendumise jaoks¹. ¹Metcalfe, Dean D., Sampson, Hugh A., & Simon, Ronald A. (2003). Food allergy: adverse reactions to food and food additives. Malden, Massachusetts: Blackwell Science.

 

Lacto™ 

Toidulisand seedeensüümid
30 kapslit

Koostisosad: laktaas, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne kapsli kest), amülaas (Thera-segu™), proteaas (Thera-segu™), glükoamülaas, maltaas, lipaas (Thera-segu™), tsellulaas (Thera-segu™), alfa-galaktosidaas, invertaas.

Kasutamine: Üks kapsel vahetult enne piimatooteid sisaldavat toidukorda. Vajadusel võib võtta ka rohkem, kuna vajaliku annuse suurus sõltub toidu laktoosi/laktaasi sisaldusest ja kogusest ning inimese laktoosi taluvusest. Kapsli sisu võib lahustada ka joogivees või segada toidu hulka juhul, kui see ei ole liiga kuum (üle 40°C).

Hoiatused ja hoiutingimused: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida suletuna kuivas kohas, vältida liigset kuumust.
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Toidulisandit  mitte kasutada mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. 

Toidulisand sobib taimetoitlastele (100% vegan) ning ei sisalda lisa-, täite- ja säilitusaineid ning biotehnoloogiliselt toodetud koostisosi (GMO vaba). Lacto™ toidulisandis ei leidu muna, piima, soola, suhkrut, soja, nisu, pärmi, pähkleid, maisi, riisi, gluteeni, kaseiini, kartulit, kunstlikke toiduvärve ega lõhna- ja maitseaineid.

Parim enne ja partii nr: vt pakendilt
Tootjamaa: USA
​Turustaja: Enzymedica OÜ, Liimi 1, 10621 Tallinn, sales@enzymedica.ee

Brand

Enzymedica

Brands

Enzymedica