Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

Kuuseokas eeterlik õli 10ml, Ruth Terras

või 3 makset 2.00€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

6.00

Laos

Jätka ostmist
Tootekood: 47419377 Kategooria:

Jaga toodet

Kuuseokka eeterlik õli 

Netokogus 10ml

Eeterlikud õlid on väga kanged ning kontsentreeritud ning ühe tilga eeterliku õli saamiseks võib vaja minna vahel mitu sada grammi värsket taime.  Seega palun ole ettevaatuslik eeterlike õlide kasutamisel ning lähtu põhimõttest vähem, on parem.
NB! Puhtad eeterlikud õlid võivad kahjustada pindasid ja tekstiile.

Eeterlike õlisid saab kasutada väga mitmel erineva moel:

Saunas. Tilguta leili vette 1-5 tilka kuuseokas eeterliku õli ning viska see kerisele. Eeterliku õli kogus sõltub sauna suurusest ja vee kogusest. Saunas võid tilgutada paar tilka kuuseokas eeterliku õli otse lavale või põrandale, nii saad mahedama ning kauem kastvama aroomi. NB! Eeterlik õli võib määrida ning kahjustada pindasid.

Vannis.  Lisa vanni kuni 8 tilka kuuseokas eeterliku õli. Juurde võid veel lisada tavalist meresoola, piima või soodat.

Massaaž. Massaažiks lahjenda 1-6 tilk kuuseokas eeterliku õli peotäies baasõlis ning naudi.

Lõhnalambis. Lõhnalambis lisa veele 2-10 tilka kuuseokas eeterliku õli. Eeterliku õli kogus oleneb toa suurusest ja lagede kõrgusest.

Pesupallid. Lisa pesupallidele 3-7 tilka kuuseokas eeterliku õli ning naudi hiljem loomulikult lõhnavaid riideid.

Küünlas. Tilguta 1-2 tilka kuuseokas eeterliku õli sulanud vaha sisse. NB! Jälgi, et õli ei puutuks kokku leegiga, see võib süttida.

Õhuniisutaja. Lisa 1-10 tilka kuuseokas eeterliku õli õhuniisutajasse. Eeterliku õli kogus sõltub ruumi ning veepaagi suurusest.

Dušši all. Tilguta mõni tilk kuuseokas eeterliku õli dušši nurka kuhu ulatub võimalikult vähe vett ning naudi aromaatset dušši. Võid lisada ka mõne tilga kuuseokas eeterliku õli duššigeelile pesukäsnal ning siis ennast pesta.

Kodulõhnastamiseks. Lisa u 15 tilka kuuseokas eeterliku õli 30ml veele ning pihusta seda otse õhku. Nii saad eriti loomulikult ja keemiavabalt lõhnava kodu. Soovitan teha valmis vaid paari päeva koguse, siis on lõhn eriti värske.

Põrandapesu robotis. Lisa u 10 tilka kuuseokas eeterliku õli põrandapesu roboti veepaaki ning naudi puhast ja hästilõhnavat kodu.

Tolmuvõtmiseks. Lisa 1-2 tilka kuuseokas eeterliku õli märjale lapile ning puhasta pinnad.

Brands

Ruth Terras