Kolloidhõbe 150 ml 37ppm, Alter Medica
7.90€
Suurepärane, puhastava toimega ning kõrge kvaliteediga kolloidhõbe klaaspudelis.
Hõbedavesi mõjub toniseerivalt ja noorendavalt, vähendab ärritust, leevendab naha kuivust ja kestendamist. Regulaarsel kasutamisel parandab naha seisukorda ja välimust. Puhastab ja reguleerib rasu tootmist. Hoolitseb ja aitab säilitada naha loomulikku välimust. Sobib hästi kergesti ärrituva ja tundliku naha hoolduseks.
Savist, puuviljadest, marjadest, kohupiimast, pärmist ja teistest looduslikest ainetest näomaskide tegemisel soovitatakse efekti suurendamiseks lisada maski koostisele pool teelusikatäit kolloidhõbedat.
Kolloidhõbe on tundlikule nahale ohutu, ei ärrita nahka ja sobib ka delikaatsete piirkondade desinfitseerimiseks ja hoolduseks.
Laos
Kolloidhõbe
netokogus 150ml
Koostisosad:
Kolloidhõbe 37ppm
Kasutamine: Kanda kas vahetult või marlist/vatist tampooni abil nahale. Vältige kokkupuutumist plastikuga ja metalliga, tagamaks kolloidhõbeda aktiivne ja positiivne mõju.
Tulemus: Nahk on puhas, värske, sile ja terve värvusega.
Säilitada toatemperatuuril, valguse eest kaitstud kohas.
Ei sisalda kunstlikke komponente, konservante ega lisandeid.
Ei ole toksiline.
Toode on dermatoloogiliselt testitud. Ei ole testitud loomadel.
Parim enne ja partii nr: vt pakendilt
Tootjamaa: Poola
Maaletooja: Cider Mill OÜ Lao8/26 Pärnu, info@cidermill.ee
Brand
Alter Medica
Brands | Alter Medica |
---|