Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

4779033720266_Dr Ohhira kollageeni jook 10x20ml

Dr Ohhira kollageeni jook 10x20ml

või 3 makset 32.00€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

96.00

7,75 g mere päritoluga kollageeni (I, II ja III tüüp) – Kollageen on inimorganismi kõige tähtsam valk. Ta moodustab 30% kõikidest valkudest ning 70% naha valkude massist. Selle tulemusena peegelduvad kõige rohkem nahas ja organismis toimuvate kollageeni kvaliteedi ja koguse muudatused. Kollageen esineb samal ajal nii ehitusmaterjalina, kui liimina, mis formeerib organismi kõiki rakke samuti tagab kudede ja organite tugevust, prinkust ja elastsust. Kollageen vastutab rakkude ja organite ning rakkude ja peaaju vaheliste informatiivsete sidemete eest, osaleb organismi kõigis eluliselt tähtsates protsessides.
Laste ja noorte inimeste organismis uuenevad kollageeni kiud pidevalt. Kuid umbes 25-aastast alates hakkab inimese organism iga aasta kaotama u. 1,5% naturaalset kollageeni. 35-aastaseks saamiseks jääb meie organismis umbes 15%, ning 45-aastaseks – 30% kollageeni puudu. Derma rakkudevahelise aine uuenemine aeglustub, rakud kaotavad niiskust, seetõttu hakkab organism vananema ning tema funktsioonid hääbuvad. Niipea kui organism kaotab võimet kollageeni produtseerimiseks, kajastub see eesotsas naha seisundis. Tekivad kortsud, venitusarmid, nahk muutub kuivaks, ilmneb elujõu üldine langus.

Laos

Jätka ostmist

Jaga toodet

Fermenteeritud ja 5 aasta jooksul valminud taimse päritoluga mass ning 12 ОМ-Х® piimhappebakteri tüve – OM-X® massi toodetakse unikaalse tehnoloogia abil. Toote koosseisu kuuluvad taimse päritoluga koostisosad: marjad, puuviljad, seened, ravimtaimed, juured ja merevetikad mis kasvavad Jaapani territooriumil loomulikes tingimustes.
Kôik koostisosad kogutakse käsitsi ning fermenteeritakse koos piimhappebakterite 12. tüvega nende elukeskkonnaks vajaliku temperatuuri juures. Tänu pikaajalisele fermenteerimisprotsessile inimorganismi sattudes erinevate piimhappebakterite tüved ei konkureeri omavahel, vaid suunavad oma jõud patogeensete mikroorganismide vastu.
Vaid soolestiku balanseeritud mikrofloora tagab toitainete optimaalse omastamise. OM-X® mass toetab soolestiku mikrofloora tasakaalu ning aitab organismil omastada kôiki Dr. OHHIRA poolt pakutud kollageenijoogi aktiivseid koostisosi.
Elastiin – tekib meie organismis loomulikul viisil  25-aastaseks saamiseni ning kaob täielikult  40-50 aastaseks saamisel. Tulemusena kaotab nahk oma värskust ja elastsust, muutub  kuivaks ja kortsuliseks. Elastiin takistab naha enneaegset vananemisprotsessi tänu võimele vett rakkudes siduda. Nahk muutub õrnemaks ja pehmemaks ning paraneb ka juuste seisund.
Elastiin on sidekoe valk, mida leidub  palju kõõlustes ja arterite seintes. Elastiin toetab kudede, kõõluste ja naha elastsust.  
Hüaluroonhape – on inimorganismi loomulik aine. Selle põhiline osa asub nahas, liigeste vahelises vedelikus ja silmamunas. Organism ise toodab hüaluroonhapet ja kasutab teda liigeste määrdeainena ning naha niiskustaseme säilitajana. Umbes 50% organismi hüaluroonhappest asub nahas.
Koensüüm  Q10 (CoQ10) – Põhiliselt sisaldub Koensüüm Q10 (CoQ10) organites, mis tarbivad  organismi põhienergiat: aju, süda, maks ja neerud. Selle tootmine organismis suureneb järjepidevalt ja jõuab tippu 20. eluaastatel. Alates 25. eluaastast hakkab CoQ10 organismis järjekindlalt langema.
CoQ10 kuulub võimsate naturaalsete antioksüdantide hulka, mis neutraliseerivad vabu radikaale. Just CoQ10 vastutab 95% kogu rakuenergia tekkimise eest.  
Mesilaspiim – on mesinduse unikaalne produkt, mis kujutab endast võimsat biostimulaatorit. Mesilaspiima koosseisus on desoksüribonukleiinhape (DNH), mis tagab noorendavat efekti tänu  regeneratsiooni mõju avaldamisele organismi vananevatele rakkudele ja kudedele.
See on eriline balanseeritud naturaalne toitesegu, mille koosseisus on mikroelementide, vitamiinide, orgaaniliste ainete ja aminohapete optimaalne kooslus. 
C-vitamiin – omab olulist rolli kollageeni sünteesimisel
Keramiid – toetab naha niiskuse säilimise, seetõttu püsib nahk värske ja nooruslikuna
 

Kollageeni jook

Toidulisand
10 pudelit x 20ml, netokogus 100ml

Koostisosad: Kala kollageen (meriahven), mustikamahl (Vaccinium myrtillus), mesilaspiim, koensüüm Q10, 5-aastane retsept hapendatud taimede ja piimhappebakteritega (galaktooligosahhariidid, fruktooligosahhariidid, suhkur (melass, oligosahhariidid), kreegiekstrakt (Prunus domestica L.), spinat (Spinacia oleracea L.) leheekstrakt, hiina taralõnga (Lycium chinense Mill.) viljakestrakt, shiitake (Lentinula edodes) pulber, sinep-lehtnaeri (Brassica rapa var. Perviridis) lehe- ja varreekstrakt, viigimarja (Ficus carica L) ekstrakt, silm- ja kännasmustika (Vaccinum ashei, Vaccinum australe) marjaekstrakt, punase porsa (Myrica rubra) viljaekstrakt, juunosidruni (Citrus junos SIEB. Ex Tanaka) ekstrakt, murill mütseeli (Agaricus blazei) pulber, leht-kobartoriku (Grifola frondosa) pulber, merevetika (Hizikia fusiforme) lehed ja varred, vetika (Undaria pinnatifida) lehed ja varred, vetika (Laminaria japonica) lehed ja varred, happesuse regulaator sidrunhape; probiootilised kultuurid : Bifidobacterium breve ss. Breve, Bifidobacterium infantis ss. Infantis, Bifidobacterium Longum, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus  casei ss. Casei, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus helveticus ss. Jugurti, Lactobacillus plantarum ja Sterpococcus thermophilus, kala elastiin, paksendaja Rivieri titaanjuure (Amorphophallus rivieri) kummi, happesuse regulaator – sidrunhape, L-askorbiinhape (C-vitamiin), värvaine karamell, lõhnaained, sahharoos, hüaluroonhape.

Koostisosad 20ml:
väikese molekulaarmassiga merelist päritolu kollageen – 7,75g 
C-vitamiin – 250mg/312,5*
mesilaspiim – 50mg
koensüüm Q10 – 12,5mg
5 aastat hapendatud taimede ja piimhappebakterite segu – 10mg
 merelist päritolu elastiin – 5mg
 hüaluroonhape –  5mg
*% päevases võrdluskogusest ( % NRV- Nutritional Reference Value)
 
Kasutamine: Üks kuur näeb ette 10 pudelit (1 pakk).
Täiskasvanutel võtta üks pudel  (20 ml) päevas esimese 5 päeva jooksul, seejärel üks pudel iga kolme päeva tagant.
Soovituslik tarbida enne magamaminekut kuna keha uuendus protsessid toimuvad põhiliselt öösiti.
Ühe kuuri kestvus on 20 päeva. Soovitatav on teha 3-4 kuuri aastas.
NB! Parima efekti saavutamiseks on hea kollageenijooki kombineerida Dr.OHHIRA® probiootikumidega paralleelselt.

Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asemel.
Säilitada toatemperatuuril, lastele kättesaamatus kohas.
Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga.

Parim enne ja partii nr: vt pakendilt
Tootjamaa: Jaapan BioBAnk Co LTD, 388-1 Hirata, Okayama 700-0952 
Maaletooja: Orgaaniline elu OÜ, www.ohhira.ee

Brand

Dr. Ohhira

Dr. Ohhira

Brands

Dr. Ohhira