Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

Kadakamari eeterlik õli 10ml, Ruth Terras

või 3 makset 2.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

7.00

Laos

Jätka ostmist
Tootekood: 47421370 Kategooria:

Jaga toodet

Kadakamari eeterlik õli 10ml 

Netokogus 10ml

INCI: Juniperus communis

Eeterlikud õlid on väga kanged ning kontsentreeritud ning ühe tilga eeterliku õli saamiseks võib vaja minna vahel mitu sada grammi värsket taime.  Seega palun ole ettevaatuslik eeterlike õlide kasutamisel ning lähtu põhimõttest vähem, on parem.
NB! Puhtad eeterlikud õlid võivad kahjustada pindasid ja tekstiile.

Eeterlike õlisid saab kasutada väga mitmel erineva moel:

Saunas. Tilguta leili vette 1-5 tilka kadakamarja eeterliku õli ning viska see kerisele. Eeterliku õli kogus sõltub sauna suurusest ja vee kogusest. Saunas võid tilgutada paar tilka kadakamarja eeterliku õli otse lavale või põrandale, nii saad mahedama ning kauem kastvama aroomi. NB! Eeterlik õli võib määrida ning kahjustada pindasid.

Vannis.  Lisa vanni kuni 8 tilka kadakamarja eeterliku õli. Juurde võid veel lisada tavalist meresoola, piima või soodat.

Massaaž. Massaažiks lahjenda 1-6 tilk kadakamarja eeterliku õli peotäies baasõlis ning naudi.

Lõhnalambis. Lõhnalambis lisa veele 2-10 tilka kadakamarja eeterliku õli. Eeterliku õli kogus oleneb toa suurusest ja lagede kõrgusest.

Pesupallid. Lisa pesupallidele 3-7 tilka kadakamarja eeterliku õli ning naudi hiljem loomulikult lõhnavaid riideid.

Küünlas. Tilguta 1-2 tilka kadakamarja eeterliku õli sulanud vaha sisse. NB! Jälgi, et õli ei puutuks kokku leegiga, see võib süttida.

Õhuniisutaja. Lisa 1-10 tilka kadakamarja eeterliku õli õhuniisutajasse. Eeterliku õli kogus sõltub ruumi ning veepaagi suurusest.

Dušši all. Tilguta mõni tilk kadakamarja eeterliku õli dušši nurka kuhu ulatub võimalikult vähe vett ning naudi aromaatset dušši. Võid lisada ka mõne tilga kadakamarja eeterliku õli duššigeelile pesukäsnal ning siis ennast pesta.

Kodulõhnastamiseks. Lisa u 15 tilka kadakamarja eeterliku õli 30ml veele ning pihusta seda otse õhku. Nii saad eriti loomulikult ja keemiavabalt lõhnava kodu. Soovitan teha valmis vaid paari päeva koguse, siis on lõhn eriti värske.

Põrandapesu robotis. Lisa u 10 tilka kadakamarja eeterliku õli põrandapesu roboti veepaaki ning naudi puhast ja hästilõhnavat kodu.

Tolmuvõtmiseks. Lisa 1-2 tilka kadakamarja eeterliku õli märjale lapile ning puhasta pinnad.

Brands

Ruth Terras