Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

Ingver eeterlik õli 10ml, Ruth Terras

või 3 makset 2.66€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

7.99

Laos

Jätka ostmist
Tootekood: 47420373 Kategooria:

Jaga toodet

Ingver eeterlik õli

Netokogus: 10ml

Eeterlikud õlid on väga kanged ning kontsentreeritud ning ühe tilga eeterliku õli saamiseks võib vaja minna vahel mitu sada grammi värsket taime.  Seega palun ole ettevaatuslik eeterlike õlide kasutamisel ning lähtu põhimõttest vähem, on parem.
NB! Puhtad eeterlikud õlid võivad kahjustada pindasid ja tekstiile.

Eeterlike õlisid saab kasutada väga mitmel erineva moel: 

Saunas. Tilguta leili vette 1-5 tilka ingveri eeterliku õli ning viska see kerisele. Eeterliku õli kogus sõltub sauna suurusest ja vee kogusest. Saunas võid tilgutada paar tilka ingveri eeterliku õli otse lavale või põrandale, nii saad mahedama ning kauem kastvama aroomi. NB! Eeterlik õli võib määrida ning kahjustada pindasid.

Vannis.  Lisa vanni kuni 3 tilka ingveri eeterliku õli. Juurde võid veel lisada tavalist meresoola, piima või soodat.

Massaaž. Massaažiks lahjenda 1 tilk ingveri eeterliku õli peotäies baasõlis ning naudi.

Lõhnalambis. Lõhnalambis lisa veele 2-10 tilka ingveri eeterliku õli. Eeterliku õli kogus oleneb toa suurusest ja lagede kõrgusest.

Pesupallid. Lisa pesupallidele 3-7 tilka ingveri eeterliku õli ning naudi hiljem loomulikult lõhnavaid riideid.

Küünlas. Tilguta 1-2 tilka ingveri eeterliku õli sulanud vaha sisse. NB! Jälgi, et õli ei puutuks kokku leegiga, see võib süttida.

Õhuniisutaja. Lisa 1-10 tilka ingveri eeterliku õli õhuniisutajasse. Eeterliku õli kogus sõltub ruumi ning veepaagi suurusest.

Dušši all. Tilguta mõni tilk ingveri eeterliku õli dušši nurka kuhu ulatub võimalikult vähe vett ning naudi aromaatset dušši. Võid lisada ka mõne tilga ingveri eeterliku õli duššigeelile pesukäsnal ning siis ennast pesta.

Kodulõhnastamiseks. Lisa u 15 tilka ingveri eeterliku õli 30ml veele ning pihusta seda otse õhku. Nii saad eriti loomulikult ja keemiavabalt lõhnava kodu. Soovitan teha valmis vaid paari päeva koguse, siis on lõhn eriti värske.

Põrandapesu robotis. Lisa u 10 tilka ingveri eeterliku õli põrandapesu roboti veepaaki ning naudi puhast ja hästilõhnavat kodu.

Tolmuvõtmiseks. Lisa 1-2 tilka ingveri eeterliku õli märjale lapile ning puhasta pinnad.

Brands

Ruth Terras