Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

7610313906840 Herbamare Spicy ürdisool 250g

Herbamare Spicy ürdisool 250g

5.89

Herbamare ürdisool on valmistatud Vahemere meresoolast ja viieteistkümnest värskest mahe ürdist ja köögiviljast ning joodirikkast merevetikast. Kuigi Herbamare Spicy võib tunduda üpris sarnane Herbamare Originaliga, on sel siiski eriline maitsenüanss neile, kes armastavad veidi vürtsikamat maitset. Herbamre Spicy on suurepärane maitseaine grilltoitude, Mehhiko ja India köögi roogade, pasta, pitsa, lasanje jne jne toitude maitsestamiseks.

Laos

Jätka ostmist
Tootekood: 7610313906840 Kategooria: Silt:

Jaga toodet

Herbamare Spicy on valmistatud traditsioonilisel viisil Colmaris (Prantsusmaal) asuvas vabrikus. Colmari piirkond on tuntud oma viljakate põldude poolest. Herbmares sisalduvad köögiviljad ja ürdid kasvatatakse mahepõldudel, kust nad tuuakse tehasesse vaid mõne tunni jooksul peale saagikoristust. Kohe kui ürdid ja köögiviljad vabrikusse jõuavad, puhastatakse need käsitisi, tükeldatakse ja segatakse värskena meresoolaga. Peale seda jääb ürdisegu vaatidesse kuni aastaks seisma, mispeale eemaldatakse madalal temperatuuril erilise vaakumprotsessi käigus liigne niiskus. Vaatides seismise ajal imenduvad ürtide ja köögiviljade lõhnad ja maitsed soolakristalli. Lõpuks kuivad ürdiplaadid lõhustatakse ja sünnibki Herbamare ürdisool.

  • eriline kergelt vürtsikas maitse
  • 100% looduslik
  • ei sisalda kunstlikke lisaainedi ega säilitusaineid
  • MSG vaba

Herbamare Spicy Ürdisool

Netokogus  250g

Koostisosad: Seller (Apium graveolens) , porrulauk (Allium ampeloprasum) , kress (Lepidium sativum); sibul (Allium cepa L.); murulauk (Allium schoenoprasum);  petersell (Petroselinum crispum var.); leeskputk (Levisticum officinale); küüslauk (Allium sativum); basiilik (Ocimum); majoraan (Majorana hortensis Moench); rosmariin (Rosmarinus);  tüümian (Thymus vulgaris); tšilli (Capsicum annuum); pruunvetikas (Phaeophyceae) ja meresool.

Kasutamine: Lisa Herbamare üdrisoola toidu valmistamisel kõige viimase etapina vastavalt soovile. Nii tunnetad kõige paremini toidu enda suurepäraseid maitseomadusi ja väldid soolaga liialdamist.

Parim enne ja partii nr: vt pakendilt
Tootja: Biforce Production, Prantsusmaa
Maaletooja: Svenska Bioforce AB

Brand

Vogel

Brands

Vogel