Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

Herbamare Spicy ürdisool 250g

5.89

Herbamaret kasutatakse tavapärase lauasoola otsese asendajana toitude valmistamisel, lisamaks oma roogadele võrratut värskete ürtide aroomi ja maitset.

Laos

Jätka ostmist
Compare
Tootekood: 7610313906840 Kategooria: Silt:

Jaga toodet

HERBAMARE SPICY ÜRDISOOL
Netokogus  250g

KOOSTISOSADSeller (Apium graveolens var. dulce (Mill.) Pers.), porrulauk (Allium ampeloprasum var. Porrum), kress (Lepidium sativum); sibul (Allium cepa L.); murulauk (Allium schoenoprasum);  petersell (Petroselinum crispum var.); leeskputk (Levisticum officinale); küüslauk (Allium sativum); basiilik (Ocimum); majoraan (Majorana hortensis Moench); rosmariin (Rosmarinus L.);  tüümian (Thymus vulgaris); tšilli (Capsicum annuum); pruunvetikas (Phaeophyceae) ja meresool.

Värsked ökoloogiliselt kasvatatud seller, porrulauk, kress, sibul, murulauk, petersell, leeskputk, küüslauk, basiilik, majoraan, rosmariin, tüümian ja pruunvetikas segatakse naturaalse meresoolaga ja jäetakse imbuma nädalateks kuni kuudeks, misjärel eemaldatakse niiskus madalal temperatuuril vaakumprotsessi käigus. Nii säiluvad kõik ürtide kasulikud omadused, aroom ja maitse, mis on talletunud soolakristallidesse. 
Lisa Herbamaret toidu valmistamisel kõige viimase etapina vastavalt soovile. Nii tunnetad kõige paremini toidu enda suurepäraseid maitseomadusi ja väldid soolaga liialdamist.

Partii nr: vt pakendilt
Parim enne: vt pakendilt

Tootja: Biforce Production, Prantsusmaa
Maaletooja: Svenska Bioforce AB

 

Brand

Vogel

Brands

Vogel