Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

7610313412143 Herbamare Original ürdisool 250g Vogel

Herbamare Original ürdisool 250g Vogel

5.20

Herbamare ürdisool on valmistatud Vahemere meresoolast ja kaheteistkümnest värskest ürdist ja köögiviljast, mis hoole ja armastusega kasvatatud mahepõldudel. Ürdisoolale lisab võrratu maitsenüansi ka merevetikas. Herbamaret kasutatakse tavapärase lauasoola otsese asendajana toitude valmistamisel, lisamaks oma roogadele võrratut värskete ürtide aroomi ja maitset.

Laos

Jätka ostmist
Tootekood: 7610313412143 Kategooria: Silt:

Jaga toodet

  • võrratu maitseaine roogade maitsestamiseks
  • 100% looduslik ja rafineerimata
  • ei sisalda säilitusaineid
  • MSG vaba

Herbamare Original on valmistatud traditsioonilisel viisil Colmaris (Prantsusmaal) asuvas vabrikus. Colmari piirkond on tuntud oma viljakate põldude poolest. Herbmares sisalduvad köögiviljad ja ürdid kasvatatakse mahepõldudel, kust nad tuuakse tehasesse vaid mõne tunni jooksul peale saagikoristust.
Kohe kui ürdid ja köögiviljad vabrikusse jõuavad, puhastatakse need käsitsi, tükeldatakse ja segatakse värskena meresoolaga. Peale seda jääb ürdisegu vaatidesse kuni aastaks seisma, mispeale eemaldatakse madalal temperatuuril erilise vaakumprotsessi käigus liigne niiskus.
Vaatides seismise ajal imenduvad ürtide ja köögiviljade lõhnad ja maitsed soolakristalli. Lõpuks kuivad ürdiplaadid lõhustatakse ja sünnibki Herbamare ürdisool.

 

Herbamare Original Ürdisool Vogel

Netokogus 250 g

Koostisosad: Värsked, ökoloogiliselt kasvatatud seller (Apium graveolens var. dulce), porrulauk (Allium ampeloprasum var. Porrum), kress (Lepidium sativum); sibul (Allium cepa L.); murulauk (Allium schoenoprasum);  petersell (Petroselinum crispum var.); leeskputk (Levisticum officinale); küüslauk (Allium sativum); basiilik (Ocimum); majoraan (Majorana hortensis Moench); rosmariin (Rosmarinus L.);  tüümian (Thymus vulgaris); pruunvetikas (Phaeophyceae) ja meresool.

Kasutamine: Lisa Herbamaret toidu valmistamisel kõige viimase etapina vastavalt soovile. Nii tunnetad kõige paremini toidu enda suurepäraseid maitseomadusi ja väldid soolaga liialdamist. 

Parim enne ja partii nr: vt pakendilt

Tootja: Bioforce Production, Prantsusmaa
Maaletooja: Svenska Bioforce AB

Brand

Vogel

Brands

Vogel