Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

670480310106 Digest Basic, 30 kapslit. Toidulisand seedeensüümidega.

Digest Basic, 30 kapslit. Toidulisand seedeensüümidega.

15.90

Seedeensüümidega toidulisand, mis sisaldab laia valikut taimepõhiseid, õrna toimega ja asendamatuid seedimist soodustavaid ensüüme. Toode on sobilik esmase valikuna kasutamiseks kogu perele.

Laost otsas

Compare
Tootekood: 670480310106 Kategooria: Sildid: , , ,

Jaga toodet

Digest Basic
Toidulisand seedeensüümidega
Netokogus 30 kapsl. – 9,9 g

Seedeensüümidega toidulisand, mis sisaldab laia valikut taimepõhiseid õrna toimega ja asendamatuid seedimist soodustavaid ensüüme. Toode on sobilik esmase valikuna kasutamiseks kogu perele. Digest Basic™ on suurepärane valik inimestele, kellel on esinenud tundlikkust suurema kontsentratsiooniga ensüüme sisaldavate toodete puhul.
Digest Basic™ toote puhul kasutatakse Enzymedica kaubamärgi ainulaadset Thera-blend™ protsessi ensüümidele proteaas, lipaas, amülaas ja tsellulaas, mille käigus ühendatakse mitmed erinevad ensüümide tüved. See tagab nende ensüümide toimivuse erineva pH tasemega seedekulgla osades. Thera-blend™ ensüümid on osutunud kolm korda tõhusamaks ja toimivad kuus korda kiiremini kui teised juhtivad seedeensüümidega toidulisandid. 
Thera-blend™ ensüümid lõhustasid 99% testitud toidust, et tagada optimaalne imendumine. (Konkureerivad tooted lõhustasid ainult 33% sama toitu.*). *Toidu osakesi mõõtmetes 5kDa peetakse sobivaks suuruseks optimaalse imendumise jaoks¹. ¹Metcalfe, Dean D., Sampson, Hugh A., & Simon, Ronald A. (2003). Food allergy: adverse reactions to food and food additives. Malden, Massachusetts: Blackwell Science.
 
KOOSTISOSAD: proteaas (Thera-segu™),  amülaas (Thera-segu™), hüdroksüpropüülmetüül-tselluloos (taimne kapsli kest), pektinaas (w/fütaas), maltaas, tsellulaas (Thera-segu™), glükoamülaas, alfa-galaktosidaas, laktaas, lipaas (Thera-segu™), invertaas, ksülanaas.
 
Toode sobib taimetoitlastele (100% vegan) ning ei sisalda lisa-, täite- ja säilitusaineid ning biotehnoloogiliselt toodetud koostisosi (GMO vaba).
Digest Basic™ tootes ei leidu muna, piima, soola, suhkrut, soja, nisu, pärmi, pähkleid, maisi, riisi, gluteeni, kaseiini, kartulit, kunstlikke toiduvärve ega lõhna- ja maitseaineid.
 
KASUTAMINE: 1 kapsel iga söögikorra juurde seedimise toetuseks.
Inimesed, kellel võib esineda probleeme mao või soolestikuga, soovitame esialgu toodet proovida ainult vahetult peale suuremaid toidukordasid (lõuna- ja õhtusöök) ning juua esimestel päevadel rohkelt vett.
Digest Basic™ kapslid on väga väikesed ja lihtsalt neelatavad. Sobivad kasutamiseks ka neile, kellel on raskusi kapslite neelamisega. Kapsli sisu võib lahustada ka joogivees või segada toidu hulka juhul, kui see ei ole liigkuum (üle 40°C).
 
Hoiatused ja hoiutingimused: Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Hoida suletuna kuivas kohas, vältida liigset kuumust.
Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust.
Toidulisandit ei kasutata mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Toidulisand ei asenda tervislikku elustiili.

Parim enne: vt pakendilt
Partii nr: vt pakendilt
Tootjamaa: USA
Turustaja: Enzymedica OÜ, Liimi 1, 10621 Tallinn, sales@enzymedica.ee                                                                                                                                                                                                        
 

Brand

Enzymedica

Brands

Enzymedica