Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

Angervaksa lillevesi 100 ml, Metsamoor

13.00

Sisekaemus, intuitsioon.

Laost otsas

Compare
Tootekood: 4744350010130 Kategooria: Sildid: , , , , , ,

Jaga toodet

Lillevesi on spetsiaalse destillatsioonimeetodi abil taimedest saadud eeterlik õli koos destilleerunud veega, mis aitab inimesel suurepäraselt aidata oma keha ja hinge. Enne kui inimene jõuab end vigastada või haigeks jääda, võib keha selle kohta anda märke.
Haigus või vigastus ongi tegelikult tähelepanu suunamine nõrgale kohale inimeses. Lillevesi kätkeb endas taime kõige kasulikumad omadused, aitab puhastada eetertasandit ning ohutult paraneda füüsilisel kehal.
Kasuta lillevett auravälja tasakaalustamiseks ja mõjutamiseks, kogu kehale pealemäärimiseks, valutavale ja pinges kohale, näonaha puhastamiseks, paistes ja väsinud silmadele, peale habemeajamist, naha välimuse parandamiseks (akne, lööbed, sisselõiked, haavad, haudumus), energiatõstmiseks või rahustamiseks,iInhalatsiooniks, kompressiks paistes või valusale kohale, valusa kurgu loputamiseks, elurõõmu ja elujõu ergastamiseks, seksuaal-ja armastuse energia mõjutamiseks.

Angervaksa lillevesi
Netokogus 100ml

Angervaksa  energia on tasakaalutunnet,  intuitsiooni ja armastusvõimet suurendav.
Angervaksa sõnum: Sa oled tasakaalukas ja keskendumisvõimeline. Lõpeta  rahmeldamine ja sihitu ringitormamine, kasuta oma võimeid mõistlikult. Pingul meeled  rahunevad ja  armastuse energia pääseb voogama.

Koostisosad: Angervaks (Filipendula ulmaria), vesi.
Kasutamine: Pihusta keha ümber energiavälja sobiva intervalliga  juhul kui tunned, et oled nagu mosaiik mööda ilma laiali, keskendumisvõime tõstmiseks ja sisekaemuse avamiseks.
Mõju energelitesse: päikesepõimik, kolmas silm, kroon, süda.

Parim enne: vt pakendilt
Tootja:  Tervise Kodu OÜ, Tammetõru  42, Tartu 50414 www.tervisekodu.ee

Brand

Metsamoori Varasalv

Brands

Metsamoori Varasalv