Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel E-L kell 10.00-21.00, P kell 10.00-19.00

VABANE ÜLEKILODEST NING TAASTA TERVISLIKUD HARJUMUSED LOODUSTOODETEGA -20%!

Kuigi suvi kestab veel ning august tõotab tulla päikseline, siis kipuvad meie mõtted juba sügise algusesse uitama.
Suve lõpus ning septembri lähenedes tundub alati, et ühtäkki on kõik uus, värske ja suvepäikesest laetud – kes (taas)alustab kooliteed, kes asub uute saavutuste jahile töörindel, kes teeb endale suure õhinaga lõpuks selle spordiklubi liikmekaardi, millest juba mõnda aega mõelnud on.

Uuenduste käigus ei tasuks aga unustada oma tervise eest hoolt kanda ja anda talle toitaineid mida ta vajab. Vaid nii saab keha meid edasi viia uute saavutusteni.

Kui sind valdab väike süütunne, et oled pakkunud oma kehale kütust, mis ei olnud just kõige parem valik, siis ära muretse. Praegu on parim aeg astuda tagasi rajale!

Kui soovid langetada kehakaalu, tõsta energiataset, tugevdada immuunsust, tasakaalustada seedimist ning kerget enesetunnet, siis vaid õige toitumisega täitub sinu eesmärk!

Selleks, et saaksid kergemini tagasi rajale, leiad augustikuus toitumisnõustaja poolt valitud tervisetooted kuni -20% SOODSAMALT!

Ei ole mitte mingit põhjust oodata järgmist päeva, nädalat, kuud või aastat, et oma toitumises vajalikud korrektuurid teha. Mida varem alustad, seda kiiremini näed tulemusi!

Puhasta organismi ja lae end värske energiaga kasutades Detox segu.

-20% Detox Complex 60 kaps. NORDIQ Nutrition

Detox Complex 60 kaps. NORDIQ Nutrition

30.00

Puhastav supersegu hoolikalt valitud orgaanilistest külmkuivatatud oluliste toitainetega taimedest, mis toetab keha loomulikku puhastusprotsessi. C-vitamiin ja R-alfalipoehape on võimsad antioksüdandid, mis kaitsevad rakke vabade radikaalide kahjustuste eest. Maksimaalse kasu saamiseks tuleks toote kasutamise ajal ka tervislikult toituda.

Spirulina vabastab keha jääkainetest ja raskemetallidest, aidates samaaegselt kaasa ka lihasmassi arenemisele. Tõeline abimees kaalulangetusel!

-20% Spirulina pulber 100g PlanetBio

Tasakaalusta seedimist ja tunne ennast kergelt tänu ensüümidele ja probiootikumidele.

-15% Superzym Biolatte 60 kapslit

Tasakaalusta seedimist ja tunne ennast kergelt tänu ensüümidele ja probiootikumidele.

-15% Ladyzym 60 kapslit

Trennist aitab maksimumi võtta elektrolüüdi pulber.

-20% Maitsestamata elektrolüüdipulber 120g Puhdistamo

Maitsestamata elektrolüüdipulber 120g Puhdistamo

16.00

Puhdistamo maitsestamata elektrolüüdipulber on terviklik elektrolüüdijoogipulber, mis aitab säilitada vajalike elektrolüütide tasakaalu meie kehas. Lisaks kõige olulisematele elektrolüütidele sisaldab see Guerande meresoola, C-vitamiini ja orgaanilist väävlit OptiMSM. Toode sobib kasutamiseks näiteks sportides, saunas käies, kuumal suvepäeval või nendel juhtudel kui higistate palju.

Life Drink hoiab sinu energiataset kõrgel ning tõstab heaolutunnet.

-20% Life Drink 227g Terranova (Vegan)

Life Drink 227g Terranova (Vegan)

40.00

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust. Life Drink on igapäevaseks kasutamiseks mõeldud toitev ja terviklik pulbriline toidulisand. Meeldiva maitsega toitaineterikast pulbrit saab segada mahla, vee, smuuti või jogurtiga. Life Drink sisaldab enamjaolt mahekasvatusest pärit külmkuivatatud köögiviljade, marjade-, seente pulbrit, taimseid valke, asendamatuid rasvhappeid, seedeensüüme ja piimhappebaktereid. Toode on lisaainetevaba! Laadige endasse elujõudu!

Anna oma nahale sära, tõsta energiataset ja tugevda enda immuunsust C-vitamiiniga.

-20% Ester- C PLUS 1000mg 30 tbl

Ester- C PLUS 1000mg 30 tbl

21.00

Kõrge imenduvusega Ester-C® Plus on mittehappeline C-vitamiin, mis on välja töötatud spetsiaalselt tundliku maoga inimeste jaoks. Unikaalne, mittehappeline Ester-C®- kaltsiumaskorbaadi kompleks sisaldab ka C-vitamiini imendumist soodustavaid looduslikke bioflavonoide ja acerola ekstrakti. C-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning suurendab taimsetest allikates pärit raua imendumist.

Hoia ka enda aju vormis! Fookus seab paika ning aju paneb tööle Q10 vitamiin.

-20% CoQ10 100mg 50 kaps, Terranova (Vegan)

CoQ10 100mg 50 kaps, Terranova (Vegan)

40.00

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust.
Q10-vitamiin on oluline inimorganismi hapniku kasutamise protsessis. Q-vitamiini vaeguse teke on üsna tõenäoline vananemisel. Ka mitmesuguste terviseprobleemide korral vähenevad Q10 vitamiini varud organismis.

MSM toetab sinu liigeste paindlikkust ning hoiab ainevahetuse efektiivsena.

-20% OPTI MSM + C Laimiga 200g Puhdistamo

OPTI MSM + C Laimiga 200g Puhdistamo

28.00

OptiMSM + C Lime on tasakaalustatud kombinatsioon MSM pulbrist, molübdeenist ja PureWay-C®. C -vitamiin soodustab kollageeni normaalset moodustumist naha, luude, veresoonte ja kõhre normaalseks toimimiseks ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.

MSM ehk metüülsulfonüülmetaan on looduslikult esinev väävliühend, mida tuntakse ka orgaanilise väävlina. Selles tootes kasutatavat MSM -i toodab USA -s Bergstrom Nutrition, kes on maailmas oma valdkonnas kvaliteedi poolest tuntud. Molübdeen on keha väävli ainevahetuse jaoks hädavajalik element.