Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel E-L kell 10.00-21.00, P kell 10.00-19.00

Sinu südame tervis on sinu kätes!

Süda on väsimatu organ, mis hoiab meid iga sekund elusa ja tegusana. Koos arterite, veenide ja kapillaaridega moodustab süda süsteemi, mille eesmärgiks on varustada keha vajalike ainetega pealaest jalatallani. Kui kõik toimib vigadeta, siis püsime ka terve.

Kui tihti sa mõtled oma südame tervisele? Kas alles siis, kui rinnus pitsitab, süda puperdab, “kops on koos” ja jalutamine võtab hingeldama?

Süda soovib, et looksime talle töötamiseks sobiliku keskkonna. Selleks pole vaja õnneks palju teha. 

Toetades enda südant looduslike tervisetoodetega, tunneb süda heameelt oma peremehe üle, pikendades vastutasuks tema eluiga.

Veebruaris leiad Eliksiirist loodustooted südamele -15% soodsamalt! Koostöös toitumisnõustajaga koondasime kokku järgnevad loodustooted, mis aitavad parandada sinu südame jõudlust ja tervist.

Tooted südame tervise toetamiseks -15%

CoQ10 30mg Terranova (Vegan)

22.99

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatusmeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust.
Q10-vitamiin on oluline inimorganismi hapniku kasutamise protsessis. Q-vitamiini vaeguse teke on üsna tõenäoline vananemisel. Ka mitmesuguste terviseprobleemide korral vähenevad Q10 vitamiini varud organismis.

Kaalium (glükonaat) 100tbl

13.99

Organism vajab kaaliumi süsivesikute normaalseks ainevahetuseks ja närviimpulsside edasikandumiseks. Kaalium on peamiseks rakusiseseks katiooniks ja elektrolüüdiks, reguleerides raku ja kudede ainevahetust. Koostöös naatriumiga toetab ta veres happe-aluselisuse tasakaalu säilimist.

Life Drink 227g Terranova (Vegan)

40.00

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust. Life Drink on igapäevaseks kasutamiseks mõeldud toitev ja terviklik pulbriline toidulisand. Meeldiva maitsega toitaineterikast pulbrit saab segada mahla, vee, smuuti või jogurtiga. Life Drink sisaldab enamjaolt mahekasvatusest pärit külmkuivatatud köögiviljade, marjade-, seente pulbrit, taimseid valke, asendamatuid rasvhappeid, seedeensüüme ja piimhappebaktereid. Toode on lisaainetevaba! Laadige endasse elujõudu!

Magneesiumtsitraat 60 tbl

18.00

Magneesiumil on meie kehas mitmeid olulisi funktsioone. Tsitraadi vormis magneesium on väga hea imendumisega. Magneesium toetab organismi normaalset energiavahetust ja lihaste tööd. Aitab vähendada väsimust ja kurnatust, aitab hoida hambaid ja luid normaalsetena.

Vitamiin K2 100mcg 50kaps, Terranova (Vegan)

31.99

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust.
K vitamiin aitab kaasa vere normaalsele hüübivusele ja aitab hoida luid tugevana. K2-vitamiini soovitatakse luude tugevuse säilitamiseks, eelkõige postmenopausis naistele. Enamike lääne inimese toidusedelist jääb K2-vitamiinist tavaliselt puudu. K2-vitamiin aga on väga oluline normaalse verehüübivuse tagamiseks.
Uuringud näitavad, et optimaalne annus on 45µg K2- vitamiini päevas.