Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel E-L kell 10.00-21.00, P kell 10.00-19.00

Nordiq Nutrition – UUS UNIKAALNE VEGAN TOOTESARI ELIKSIIRIS!

 Kaasaegne lahendus, mis maksimeerib elujõudu ja tervist, tugevdades immuunsust.

Esmakordne ja ainulaadne Eestis – toitumisspetsialistide ja teadlaste poolt loodud tootesari õnnelikuks ja tervisest pakatavaks eluks!

Nordiq Nutrition ühendab endas teaduse, puhtuse ja looduse keerukuse, et toetada aktiivset ja kaasaegset eluviisi esmaklassiliste tervisetoodetega!

Inspireerituna meie põhjamaade maastikust ja metsikust taimestikust, on NORDIQ Nutrition® loomulik toetus modernsele elustiilile. 

NORDIQ Nutrition sisaldab orgaanilisi, värskelt külmkuivatatud ja kohalikke Põhjamaade koostisosi, luues tervise edendamiseks kõrgema kvaliteediga bioloogiliselt aktiivseid tervisetooteid.  Põlisrahvaste taimed, mis arenevad meie kaunis, kuid mõnikord karmis Põhjamaa keskkonnas sisaldavad ohtralt fütotoitaineid, mis edendavad inimese tervist.

Peamiseks näiteks on ülimalt hinnatud adaptogeenne superseen chaga ja kodumaine pohl, mis on tuntud toitainerikka profiili ja tervist andvate omaduste poolest.

Läbi selle toetab NORDIQ Nutrition tootesari sinu loomupärast elujõudu ja immuunsust!

Kuni 30.04 saadaval tutvumishinnaga -30% SOODSAMALT! 

NORDIQ Nutrition® – kooslus orgaanilisest, toitainerikkast ja väge täis toidust

Orgaanilised toitained sisaldavad C-vitamiini, rauda, magneesiumi ja fosfori oluliselt rikkalikumalt kui sama toidu mitteorgaanilised tüübid.

Kõik Nordiq Nutrition tooted sisaldavad 100% looduslikke toimeaineid, mis on sünergiliselt kokku pakitud parima tulemuse saavutamiseks.
Värskelt külmkuivatatud supertoidud hõlmavad looduse täielikku potentsiaali, pakkudes toitaineterikkaid koostisosi, mis edendavad tervist ja elujõudu kuni rakutasandini.

Lisaainetest, kunstlikest värvainetest ja magusainetest vaba NORDIQ Nutrition® on parim valik sinu igapäevases tervisetoetuses.

B-Complex 60 kaps. NORDIQ Nutrition

22.99

Täiustatud toidulisand, mis sisaldab B-grupi vitamiine hästiimenduvates vormides (metüülkobalamiin ja folaat). B-grupi vitamiinid on vajalikud närvisüsteemi ja vaimse tervise toetamiseks ning energiavahetuseks. Orgaanilised ja värskelt külmkuivatatud taimed on hoolikalt valitud sünergeetilise toime saavutamiseks.

Bioactiv Skin 60 kaps. NORDIQ Nutrition

30.00

Orgaaniline ja 100% bioaktiivses vormis toidulisand, mis toetab naha tervist. Tugev antioksüdantide segu, mis sisaldab naturaalset C-vitamiini hoolikalt valitud sünergeetilistest taimedest. Toetab naharakkude tervist, soodustab kollageeni moodustumist ning kaitseb nahka vabade radikaalide kahjustuste eest. Peamiseks koostisosaks on orgaaniline sidrun, mis sisaldab erinevaid kasulikke toitaineid, sealhulgas feruulhapet

Cognitive Complex 60 kaps. NORDIQ Nutrition

39.00

See äärmiselt efektiivne nootroopiline toidulisand sisaldab olulisi toitaineid, ko-faktoreid ja adaptogeene, mis toetavad mälu ja aju funktsioone.
Alfalipoehape on tuntud kui võimas mitokondriaalne antioksüdant, mis esineb siin bioaktiivses ja looduslikus R- vormis. Orgaanilised värskelt külmkuivatatud taimed on optimaalse sünergeetilise koostoime jaoks hoolikalt valitud.

Detox Complex 60 kaps. NORDIQ Nutrition

30.00

Puhastav supersegu hoolikalt valitud orgaanilistest külmkuivatatud oluliste toitainetega taimedest, mis toetab keha loomulikku puhastusprotsessi. C-vitamiin ja R-alfalipoehape on võimsad antioksüdandid, mis kaitsevad rakke vabade radikaalide kahjustuste eest. Maksimaalse kasu saamiseks tuleks toote kasutamise ajal ka tervislikult toituda.

Digestive Complex 60 kaps. NORDIQ Nutrition

25.00

Kiudainerikas prebiootiline toidulisand, mis kombineerib omavahel seedesüsteemi tasakaalustavad ja orgaanilised värskelt külmkuivatatud taimed (sealhulgas artišokk ja apteegitill) koos taimsete ensüümidega. Toode pakub optimaalset sünergeetilist toetust seedetrakti tervisele ja funktsioonidele.

Female Complex 60 kaps NORDIQ Nutrition

28.00

Tasakaalustatud sünergeetiliste taimede segu koos B6-vitamiiniga, mis aitab toetada naiste hormonaalset tasakaalu.

Joint Complex 60 kaps. NORDIQ Nutrition

25.00

Aktiivse eluviisiga inimestele mõeldud toidulisand, mis sisaldab C-vitamiini, MSM-i ja mangaani, mis aitavad säilitada sidekudede, kõhrede ja luude tervist. Orgaanilised värskelt külmkuivatatud taimed, sealhulgas kibuvits, on meie kõige olulisemad taimed, mis on hoolikalt valitud sünergeetiliseks koostoimeks.

Night Complex 60 kaps. NORDIQ Nutrition

30.00

Bioaktiivne und soodustav kompleks sisaldab rahustava toimega segu orgaanilistest külmkuivatatud taimedest ja magneesiumist. Toidulisand toetab keha ja vaimu lõõgastumist ning rahustab närvisüsteemi.

Tripla Magneesium + Ashwaganda 60 kaps Nordiq Nutrition

22.00

Toidulisand – magneesium koos ashwagandaga on mõeldud nii lihaste kui ka närvisüsteemi heaoluks. See on ainulaadne kombinatsioon kolmest hästiimenduvast magneesiumivormist ja orgaanilisest ashwagandhast, mis toetab tõhusalt lihaste ja närvisüsteemi tööd ning kiirendab taastumist pärast treeningut. Magneesium ja ashwagandha toetavad üksteise toimet, nii saab mõlemast komponendist maksimaalse kasu. Magneesium soodustab normaalset lihaste ja närvisüsteemi tööd ning aitab vähendada väsimust ja kurnatust.
Ashwagandha on tugev adaptogeen, mis on tuntud oma stressi ja ärevust leevendava toime tõttu.

Vitamiin D3 2000IU 60 kaps NORDIQ Nutrition

19.99

Vegantoidulisand, mis sisaldab vastutustundlikult hangitud samblikest toodetud D3-vitamiini. D3-vitamiini igapäevane kasutamine aitab kaasa normaalsele luude-, lihaste ja immuunfunktsiooni säilimisele. Toidulisandis kasutatud NORDIQ Hormetic segu sisaldab orgaanilist lehtkapsast ning Põhjamaade metsades kasvavat orgaanilist kasekäsna.

Vitamin C 500 mg PureWay-C® 60kaps. NORDIQ Nutrition

22.99

Täiustatud C-vitamiini preparaat sisaldab uuenduslikku hästiimenduvat biosaadavat liposoomset C-vitamiini vormi PureWay-C®, mis on optimaalse imenduvusega. Igapäevane C-vitamiini tarvitamine aitab kaasa normaalsele immuunfunktsioonile, rakkude kaitsele, kollageeni moodustumisele ja energiavahetusele. Põhjamaine pohlamari sisaldab rohkesti kasulikke polüfenoole, mis koos tsitruseliste bioflavonoididega toetab toote mõju. Mittehappeline ja õrn C-vitamiini preparaat sobib ideaalselt neile, kellel on tundlik magu.