Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel E-L kell 10.00-21.00, P kell 10.00-19.00

MUSTA REEDE PAKKUMISED ELIKSIIRIS! 

Ööd on meil mustad! Ning lisaks öödele on meil mustad hinnad kuni 29.11!
Toeta enda tervist, soeta varajased jõulukingid või täienda enda varusid soodsamalt kui eales varem. Valiku tervisetooteid leiad kuni pühapäeva südaööni -30% soodsamalt! 

Shoppa e-poes või tule meile külla Järve Keskusesse, et tähistada üheskoos ostupüha ja avastada eripakkumisi. 

Soovitame kiirelt tegutseda, sest kaupa on vaid piiratud koguses.

MUSTA REEDE PAKKUMISED

Järgnevad tooted on saadaval -30 % soodustusega

C vitamiini pulber 1000mg 150g Puhdas+

19.99

Kvaliteetne ja ilma säilitusaineteta C-vitamiini pulber. Sobib suurepäraselt neile, kes ei saa või ei taha neelata kapsleid ja tablette. Pulbrit võib segada veega, mahlaga või näiteks smuuti sisse. C-vitamiin
aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Toetab organismi normaalset vastupanuvõimet ning toetab hakkamasaamist stressiperioodidega. C-vitamiin suurendab taimsetest allikatest pärit raua imendumist.

Easy Iron 20mg Terranova (Vegan)

13.00

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust. Terranova Easy Iron kompleksis esineb raud bisglütsinaadi vormis, mis on kergesti imenduv ning ei tekita seedevaevusi. Raud osaleb rakujagunemise protsessis, soodustab energia tootmist ja aitab vähendada väsimust ning kurnatust.

Vitamiin D3 tilgad 59ml Solgar

24.00

Solgari apelsinimaitselised D3-vitamiini tilgad on väga hea imenduvusega. Toode sobib ideaalselt neile, kes ei saa või ei taha neelata tablette või kaplseid. D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, mis
toetab immuunsüsteemi ja soodustab kaltsiumi imendusmist. Aitab hoida luid, lihaste talitlust ja hambaid normaalsetena.
Kuna D-vitamiini tase veres on paljudel Eesti elanikel allapoole soovituslikku, siis vähemalt septembrist aprilli lõpuni (alates 50. eluaastatest aasta ringi) on soovitatav võtta lisaks D-vitamiini rasvlahustuva preparaadina.