Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

Kooliaeg on ukse taga ja kooliks valmistumine täies hoos! Kuigi kooliasjad on juba ostetud (või kohe-kohe ostetud) ning koolijütsid on taas valmis usinasti tarkust koguma, siis kahjuks ei ole aga kooliks valmis kõikide laste immuunsüsteemid. 

Kindlasti ei saa unustada ka lasteaialapsi, sest pahatihti kipuvad pisikud külge hakkama just lasteaias, kus koos sõpradega külg külje kõrval lustitakse ja maailma tundma õpitakse!

Eliksiiri perega soovime selle eest hoolt kanda, seetõttu saab meie poest ja e-poest osta just lastele mõeldud ja sobivaid vitamiine -15% soodustusega

TUTVU TOODETEGA LÄHEMALT SIIN

C vitamiin Garden of Life mykind orgaaniline spray 58 ml

21.60

Orgaanilistest koostisainetest (sealhulgas amlamari ja paljud teised C-vitamiini rikkad toidutaimed) valmistatud pihustatav C-vitamiin, mis sobib ka lastele alates 4.st eluaastast. On kergesti kasutatav ja sobib suurepäraselt neile, kes ei saa või ei taha neelata kapsleid ja tablette. Orgaaniline amlamari ehk India karusmari on oma looduslike bioflavonidide ja vitamiini imendumist toetavate toitainetega üks rikkalikumaid C-vitamiini allikaid.
C-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, aitab vähendada väsimust ja kurnatust. Toetab organismi normaalset vastupanuvõimet ning toetab hakkamasaamist stressi perioodidega. C-vitamiin suurendab taimsetest allikatest pärit raua imendumist.

C vitamiini närimistabletid 500mg apelsiniga

23.29

C-vitamiin on kõige enam tuntud vesilahustuv antioksüdant nii veres kui koerakkudes. C-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning suurendab taimsetest allikates pärit raua imendumist. C-vitamiin osaleb organismis naha, igemete, kapillaaride, luude arengu protsessis ning nende normaalses funktsioneerimises. Samuti toetab ta organismi normaalset vastupanuvõimet ja hakkamasaamist kevadväsimuse ning stressiperioodidega. Tänu C-vitamiinile saab ka toiduga organismi saabunud foolhape muutuda kehaomasteks folaatideks.

Green Child Friendly Microflora 50 kaps (Vegan)

13.50

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust.
Green Child Friendly Microflora sisaldab kolme põhjalikult uuritud piimhappebakteri tüve, mis on kokku segatud just lapse seedetrakti vajadusi silmas pidades.
Sobib lastele vanuses 4-12 eluaastat.

Green Child Living Multivitamin 50kapsTerranova (Vegan)

16.90

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust.
Green Child Living on laste jaoks välja töötatud kvaliteetne vitamiinide-mineraalide kompleks, millesse on lisatud ka külmkuivatatud taimseid ühendeid.

Inmuneo BB12

31.90

Inmuneo BB12

31.90

Inmuneo BB12 – piimhappebaktereid ja ternespiima sisaldav toidulisand organismi vastupanuvõime tasakaalustamiseks ja tugevdamiseks.

Kangavites Laste Multivitamiin 120 tbl

28.39

Solgar Kangavites® – marjamaitseline närimistablett, mis sisaldab kõiki lapsele vajalikke vitamiine ja mineraalaineid. Vitamiinide ja mineraalainete kompleks aitab säilitada üleüldist head tervist ning toetada immuunsüsteemi talitlust. Toote väljatöötamisel on kasutatud patenteeritud tootmistehnoloogiaid mineraalainete maitse parandamiseks. Närimistabletid on marjamaitselised (Solgar Natural Bouncing Berries).

Kangavites Laste Multivitamiin 60 tbl

16.20

Solgar Kangavites® – marjamaitseline närimistablett, mis sisaldab kõiki lapsele vajalikke vitamiine ja mineraalaineid. Vitamiinide ja mineraalainete kompleks aitab säilitada üleüldist head tervist ning toetada immuunsüsteemi talitlust. Toote väljatöötamisel on kasutatud patenteeritud tootmistehnoloogiaid mineraalainete maitse parandamiseks. Närimistabletid on marjamaitselised (Solgar Natural Bouncing Berries).

Laste D3 10mcg pihusti 20ml (taimne) Puhdas+

13.90

Kiiresti omastatavas kolekaltsiferooli vormis D3-vitamiin. Ideaalne toode lastele, kes ei saa või kellele ei meeldi neelata kapsleid. D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitusele, toetab kaltsiumi ja fosfori ainevahetust ning aitab hoida lihaste talitust normaalsena. Toetab luude ja hammaste arengut. Puhdas+ tooted on kõrge kvaliteediga ja nende valmistamisel ei ole kasutatud sünteetilisi lisa-, säilitus- ega värvaineid.

Laste Multivitamiinid 120 orgaanilist padjakest Garden of Life

39.90

Orgaanilised multivitamiini närimistabletid lastele. Valmistatud üheksast orgaanilisest puuviljast ilma sünteetiliste vitamiinideta. Vitamiinide ja mineraalainete kompleks aitab säilitada üleüldist head tervist ning toetada immuunsüsteemi talitlust.

Laste Multivitamiinid Vitamin Code Kids 60 tbl Garden of Life

31.90

Näritav orgaaniline multivitamiin lastele. Vitamiinide ja mineraalainete kompleks lastele aitab säilitada üleüldist head tervist ning toetada immuunsüsteemi talitlust.

Vitamiin D3 400IU 100kaps

9.10

Solgari D3-vitamiin on valmistatud süvameres kasvanud külmavee kalade kalamaksaõlist, mis on läbinud molekulaarse destillatsiooni selleks, et eemaldada võimalikud kahjulikud reostusained. Geelkapslisse pakendamine tagab selle optimaalse imendumise. Kolekaltsiferool (D3-vitamiin) on teadaolevalt kõige paremini imenduv D-vitamiini vorm.

Vitamiin D3 tilgad 59ml Solgar

20.89

Solgari apelsinimaitselised D3-vitamiini tilgad on väga hea imenduvusega. Toode sobib ideaalselt neile, kes ei saa või ei taha neelata tablette või kaplseid. D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, mis
toetab immuunsüsteemi ja soodustab kaltsiumi imendusmist. Aitab hoida luid, lihaste talitlust ja hambaid normaalsetena.
Kuna D-vitamiini tase veres on paljudel Eesti elanikel allapoole soovituslikku, siis vähemalt septembrist aprilli lõpuni (alates 50. eluaastatest aasta ringi) on soovitatav võtta lisaks D-vitamiini rasvlahustuva preparaadina.

Õppimine on täiskohaga töö – see väsitab keha ja väsitab vaimu. Me sööme tihti oma mõttetegevust ergutavaid ja energiataset tõstvaid toidulisandeid, miks ei õviks seda teha meie lapsedki?

Et laste pliiatsid püsiksid teravad ja mõttetöö erksana, soovitame proovida mõnda järgmistest looduslikest toidulisanditest, mis on praegu samuti 15% soodsamad kui tavaliselt!

TUTVU TOODETEGA LÄHEMALT SIIN

Laste DHA 120 kaps. Garden of Life Oceans Kids

20.90

Orgaanilised DHA närimistabletid lastele. Teaduslikult on tõestatud, et oomega-3-rasvhapetel on oluline roll lapse aju arengus. Neid rasvhappeid peab laps saama juba looteeas, et tagada normaalne kasv ja areng.

Premium Omega-3 Lastele 125ml Puhdas+

19.60

Teaduslikult on tõestatud, et oomega-3-rasvhapetel on oluline roll lapse aju arengus. Neid rasvhappeid peab laps saama juba looteeas, et tagada normaalne kasv ja areng.
Puhdas+ Premium Omega-3 toodete tootmisel kasutatakse looduslikku anšoovist, mis on püütud Vaikse ookeani lõunaosa saastamata vetest. Kalaõli läbib enne pudelisse jõudmist väga põhjaliku rafineerimise. Sel põhjusel ei sisalda kalaõli raskemetalle ega muid toksiine. Kalaõli puhtus väljendub selle heleduses ja neutraalses maitses. Puhdas+ kalaõli Totox-väärtus on alla 5. See tähendab, et õli oksüdeerumisaste on väga madal.