Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel E-L kell 10.00-21.00, P kell 10.00-19.00

Päike ja sääsed – ei ole üht ilma teiseta meie kaunil Eestimaa suvel. Kuna päikest saame aastaringselt niivõrd vähe, siis paratamatult tahaks suvel võtta sellest maksimumi, kuid ära ei tohi unustada, kuidas enda nahka looduslikult kaitsta.


Me kõik teame kui tüütud on sääsed, parmud ja muud tiivalised – ainuüksi nendele iseloomulik pinin tõstab juba vererõhku. Verejanulised sääsed võivad rikkuda kõige ilusamad suvepuhkuse hetked – ei aita siin lõkkesuits ja kes tahaks endale peale lasta Off-Spreid. Kauplustes müüdavad sääsetõrjevahendid sisaldavad üldjuhul tervist kahjustavaid koostisosi või on need üsna kasutud. 

Me ei taha, et sinu suvi kannataks tülikate kaaslaste või päikese poolt tekitatud nahakahjustuste tõttu.

Kas teadsid, et mõnede taimede eeterlikud õlid on kõige paremad ja efektiivsemad looduslikud sääsepeletajad? Lisaks pakuvad õigesti valitud taimsed õlid suurepärast kaitset ka päikese eest ja annab kauni kuma nahale.

Selleks, et aidata sul sääsevaba ja päikeserohket suve nautida on meie juulikuu kampaania tooted erihinnaga. 

Parimad eeterlikud õlid suviste vereimejate vastu

Enne eeterlike õlide kasutamist jäta meelde, et ära neid otse lahjendamata nahale kanna. Sega need alati mingi baasõliga! Selleks sobib hästi näiteks kookosõli, aga sobivad ka porgandiõli või vaarikaseemneõli.

Alt leiad mõnusad looduslikud päikesekaitsetooted

Kõige õigem on naha kaitsmist alati alustada sisemiselt! Anna enda kehale parim võimalus ise päikese eest ennast kaitsta!

Suurepärast kaitset nahale pakub A-vitamiin (tursamaksaõlis on suur kogus A-vitamiini!)  ja E-vitamiin! Ühtlasi on meie valikus ka suurepärane SunCaroten!

Tursamaksa õli 100 kaps

10.99

Solgari tursamaksaõli kapslid sisaldavad organismile olulisi asendamatuid oomega-3-rasvhappeid, mis on vajalikud rakumembraanide elastsuse saavutamiseks, et tagada rakkude optimaalne ainevahetus.
Nendes kapslites kasutatud õli on läbinud molekulaarse destillatsiooni selleks, et eemaldada kahjulikud reostusained.

Vitamiin E 134 mg 50 kaps

19.99

E-vitamiin on võimas antioksüdant, mis aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Suncaroten 40 kaps

28.00

SUNCAROTEN® on mõeldud kõigile, kes vajavad kindlal ajaperioodil lisakaitset päikese eest. Suncaroten on toidulisand, mille efektiivne toimeainete kombinatsioon suurendab naha kaitsevõimet päikese UV-kiirte vastu, aktiveerib naharakkude pigmendi tootmist ja kiirendab päevitumist.

E-vitamiin 200IU 50kaps, Terranova (Vegan)

19.99

Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete suuremat biokättesaadavust.
E-vitamiin on tugev antioksüdant, mis aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Toidulisandis sisalduvad antioksüdantsed taimsed ühendid kaitsevad E-vitamiini ennast kehasisese oksüdeerumise eest ning toetavad selle optimaalset bioiimenduvust.

Kui keha on sisemiselt ette valmistatud ja vajab viimast kaitset, siis määri enda nahka enne päikese kätte minemist näiteks Puhdas+ päevituskreemiga SPF22 või võta Signe Seebid porgangiõli või päevituskreem. Väga mõnus on ka kasutada kakaovõid