Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel E-L kell 10.00-21.00, P kell 10.00-19.00

PAKKUMINE KIIREIMATELE!

 

Osta Eliksiiri Ökoapteegi e-poest tooteid vähemalt 49 euro eest ja saad TASUTA kaasa Puhdas+ C-vitamiini pulbri väärtuses 20 eurot. Kasuta selleks netipoes sooduskoodi “cvitamiin”. Hoiame nii meie kõigi tervist, sest C-vitamiin on praegusel ajal tõhusamaid vahendeid immuunsuse tugevana hoidmisel.

 

Tasuta toote saamiseks peab sinu ostukorvi summa ületama 49€, misjärel sisestades koodiväljale koodi “cvitamiin” lisatakse tasuta toode ostukorvi automaatselt.  

Puhdas+ C-vitamiini pulber

Kvaliteetne ja ilma säilitusaineteta C-vitamiini pulber. Sobib suurepäraselt neile, kes ei saa või ei taha neelata kapsleid ja tablette. Pulbrit võib segada veega, mahlaga või näiteks smuuti sisse. C-vitamiin toetab organismi normaalset vastupanuvõimet ning suurendab taimsetest allikatest pärit raua imendumist.  

 

Miks C-vitamiin?

C-vitamiin on võimas antioksüdant, millel on immuunsust tugevdav toime. C-vitamiin tõstab organismi vastupanuvõimet nii stressile kui ka paljudele haigustele. Mitmed uuringud kinnitavad C-vitamiini kasulikkust nii infektsioonide kui ka külmetushaiguste korral, vähendades nende tõsidust ja kestvust. C-vitamiin võib vähendada külmetushaigustesse jäämise sagedust. Kui keha varud on lõppenud, ei suuda keha nii tõhusalt haigustekitaja vastu võidelda ning organism võib jääda haigustekitajaga võitlemisel alla. Seega on oluline jälgida, et saaks toidust piisaval hulgal C-vitamiini ning seda ka vajadusel toidulisandina juurde võtta.

 

Kasuta võimalust ja saa 20 eurose väärtusega Puhdas+ C-vitamiin kingituseks.