Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel E-L kell 10.00-21.00, P kell 10.00-19.00

ÄRA LASE HAIGUSEL VÕTTA VÕIMUST!

Tervislik eluviis on praegu tähtsam kui kunagi varem.

Näeme igapäevaselt, kuidas suurem osa inimesi on head tagajärgedele reageerijad, kuid ennetus jäetakse pahatihti unarusse. Tervisemuredega kiputakse tegelema alles siis, kui tekivad esimesed tõsisemad sümptomid. Ometi saaksime kõik oma tervise heaks väga palju rohkem ära teha kui kanname enda eest hoolt terviseprobleeme ennetades.

Selleks, et pimedal ja külmal ajal ennetada haiguseid, leiad veebruaris meie kõige armastatumad immuunsust tugevdavad loodustooted -20% soodsamalt.

C-VITAMIIN

C-vitamiin tugevdab immuunsust, sest lisaks antikehade ja õgirakkude toetamisele on see juba iseenesestki viiruse- ja bakterivastasee ning põletikku leevendava toimega.

D-VITAMIIN

Uuringud on näidanud, et D-vitamiin tugevdab makrofaage (õgirakke) ja hingamisteede seintes olevaid antibakteriaalseid immuunrakke. Seega aitab D-vitamiin hingamisteede haigusi ära hoida. Lisaks ennetab see depressiooni, mis võib samuti organismi nõrgestada.

TSINK

Tsink aitab vähendada külmetushaigustesse nakatumist, osaledes immuunsüsteemi rakkude arengus. Hoides tsingitaseme korras, püsid suurema tõenäosusega tervena ka kõige kõrgemal külmetusviiruste tipp-hooajal.

C vitamiin 500 mg + Kibuvits 100 tbl

16.99

C-vitamiin on kõige enam tuntud vesilahustuv antioksüdant nii veres kui koerakkudes. C-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning suurendab taimsetest allikates pärit raua imendumist. C-vitamiin osaleb organismis naha, igemete, kapillaaride, luude arengu protsessis ning nende normaalses funktsioneerimises. Samuti toetab ta organismi normaalset vastupanuvõimet ja hakkamasaamist kevadväsimuse ning stressiperioodidega. Tänu C-vitamiinile saab ka toiduga organismi saabunud foolhape muutuda kehaomasteks folaatideks.

Vitamiin D3 1000IU 100kaps

16.99

Solgari D3-vitamiin on valmistatud süvameres kasvanud külmavee kalade kalamaksaõlist, mis on läbinud molekulaarse destillatsiooni selleks, et eemaldada võimalikud kahjulikud reostusained. Geelkapslisse pakendamine tagab selle optimaalse imendumise. D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, mis on vajalik kaltsiumi imendumise soodustamiseks. D-vitamiin toetab immuunsüsteemi ja neuromuskulaarfunktsiooni. Kolekaltsiferool (D3-vitamiin) on teadaolevalt kõige paremini imenduv D-vitamiini vorm. D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, mis toetab immuunsüsteemi ja soodustab kaltsiumi imendusmist. Aitab hoida luid, lihaste talitlust ja hambaid normaalsetena.
Kuna D-vitamiini tase veres on paljudel Eesti elanikel allapoole soovituslikku, siis vähemalt septembrist aprilli lõpuni (alates 50. eluaastatest aasta ringi) on soovitatav võtta lisaks D-vitamiini rasvlahustuva preparaadina.

Zinc 15mg 50 kaps Terranova (Vegan)

13.00

Hästi imenduvas bisglütsinaadi vormis tsink. Terranova toodete valmistamisel on koostisosadena kasutatavad taimed kuivatatud külmkuivatamismeetodil, mis aitab säilita nende algse biokeemilise
koostise. Taimede külmkuivatamine suurendab ka toitainete biokättesaadavust. Toidulisandis sisalduv Magnifood Complex täiendab tsingi imendumist ja selle toimet. Tsink on üks tähtsamaid toitaineid, mis toetab immuunsüsteemi, viljakust ning reproduktiivsüsteemi. Tsink aitab hoida nahka, küüsi, juukseid, luid ja limaskesti normaalsetena.