Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

Enneta haiguseid ja püsi terve! Immuunsust tugevdavad tervisetooted kuni -20%!

Sügis on küll kaunis ja romantiline aastaaeg, ent me elame praegu ajal, kus igaühe esmane kohustus ja vajadus peaks olema hoolitseda oma immuunsüsteemi tugevdamise eest.

Tatine nina, köha, energiapuudus, unehäired, nõrkus ning muud tõved – ilmselt keegi meist ei soovi neid kogeda.

Selleks, et püsida sügisel terve, energiline ja tugev on Eliksiiri Ökoapteekis valitud immuunsust tugevdavad loodustooted -20% soodsamad!

Tervis tuleb ehitada tugevale aluspinnasele, milleks on meie tugev immuunsüsteem.

Vastupidav ja tugev immuunsüsteem vajab teatud arv vitamiine ja mineraalaineid. Ühe defitsiidi puhul tekivad häired ka teiste mikrotoitainete kasutuses. 

Isegi kui elame tervisliku eluviisi järgides, siis meie tänapäevase elutempo juures ei saa me toidust alati kõiki vajalikke vitamiine ja mineraalaineid kätte.

Kui soovid, et sinu immuunsüsteem haiguste perioodiks võimalikult heas vormis oleks, tuleb võtta lisaks teatud vitamiine ja mineraalaineid.

Olulised immuunsüsteemi tugevdavad toitained on D-vitamiin, C-vitamiin, tsink ja magneesium. Need samad tervisetooted leiad septembrikuus ka soodsamalt Eliksiirist! 

Kasuta võimalust – just praegu on õige aeg toetada organismi. Vaid septembrikuus on tervist tugevdavad loodustooted kuni -20% SOODSAMALT!

PS. Kampaaniahinnad kehtivad ainult kuni 30.09 või kuni kaupa jätkub.

Vitamiin D3 tilgad 59ml Solgar

D-vitamiinil on oluline osa kaltsiumi ainevahetuse regulatsioonis. Soovituslik on D-vitamiini tarbimine Eesti inimestel just sügis-, talve- ja kevadekuudel, kui siia nii palju päikest ei jõua.

Vitamiin D3 tilgad 59ml Solgar

20.89 16.71

Vitamiin D3 tilgad 59ml Solgar

20.89 16.71

Solgari apelsinimaitselised D3-vitamiini tilgad on väga hea imenduvusega. Toode sobib ideaalselt neile, kes ei saa või ei taha neelata tablette või kaplseid. D-vitamiin on rasvlahustuv vitamiin, mis
toetab immuunsüsteemi ja soodustab kaltsiumi imendusmist. Aitab hoida luid, lihaste talitlust ja hambaid normaalsetena.
Kuna D-vitamiini tase veres on paljudel Eesti elanikel allapoole soovituslikku, siis vähemalt septembrist aprilli lõpuni (alates 50. eluaastatest aasta ringi) on soovitatav võtta lisaks D-vitamiini rasvlahustuva preparaadina.

C vitamiin 1000 mg 100 kaps Solgar

C-vitamiini vajab organism, et paljud füsioloogilised protsessid toimiks laitmatult. C-vitamiin aitab kaasa kollageeni moodustumisele, närvisüsteemi ja immuunsüsteemi talitlusele. Ühtlasi aitab C-vitamiin peletada pimedate öödega tekkinud väsimustunnet ja energiapuudust.

C vitamiin 1000 mg 100 kaps Solgar

22.99 18.39

C vitamiin 1000 mg 100 kaps Solgar

22.99 18.39

Kvaliteetne C-vitamiin kapslites. C-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning suurendab taimsetest allikatest pärit raua imendumist.

Tsinktsitraat 30mg 100kaps

Tsingi varu kehas on vajalik, et oleks tagatud normaalne toitainete imendumine, mis on talveperioodil oluline. Tsink aitab kaasa ka immuunsüsteemi tasakaalustamisele. Tsink kindlustab enam kui 100 erineva ensüümi tööd, seega tsingi puudulikkuse korral on halvenenud nii toitainete omastamine, lõhna- ja maitsetaju, organismi ainevahetus kui ka organite töö.

Tsinktsitraat 30mg 100kaps

13.30 10.64

Tsinktsitraat 30mg 100kaps

13.30 10.64

Tsink on üks tähtsamaid toitaineid, mis toetab immuunsüsteemi. Tsink aitab hoida nahka, küüsi, juukseid, luid ja limaskesti normaalsena ja toetab viljakust ning reproduktiivsüsteemi. Tsink tegutseb ligi 300 ensüümi koostises, osaleb vereloome protsessis, DNA sünteesis, immuunsüsteemi normaalses funktsioneerimises, organismi antioksüdantses kaitses ja maitseretseptorite normaalses arengus.

Magneesiumtsitraat 60 tbl

Magneesium on tuntud ka kui stressivastane mineraal, mis lõdvestab närve, leevendab pingeid ja aitab saavutada kosutava une. Samuti aitab see hoida südame rütmi stabiilsena, soodustab soolestiku korrektset toimimist ning on vajalik kaltsiumi säilimiseks luudes. Kokku osaleb magneesium organismis ligi 300 biokeemilise reaktsiooni töös.

Magneesiumtsitraat 60 tbl

15.10 12.08

Magneesiumtsitraat 60 tbl

15.10 12.08

Magneesiumil on meie kehas mitmeid olulisi funktsioone. Tsitraadi vormis magneesium on väga hea imendumisega. Magneesium toetab organismi normaalset energiavahetust ja lihaste tööd. Aitab vähendada väsimust ja kurnatust, aitab hoida hambaid ja luid normaalsetena.

4 soola segu pHour Salts 450 g

Kuna meie kehavedelikud – nii lümf, veri kui ka rakkude vaheline vedelik on aluselised, aitab mineraliseeritud aluseline vesi hoida me keha rakud tervena.

4 soola segu pHour Salts 450 g

29.89 23.91

4 soola segu pHour Salts 450 g

29.89 23.91

Mineraalainete segu aluselise vee valmistamiseks, mis langetab organismi liigset happelisust ja avaldab soodsat mõju sportlikele saavutustele.

* Seoses kampaaniast tingitud tugeva nõudlusega on kahjuks toode hetkel ajutiselt laost otsas. Vajuta nuppu “Lisa soovinimekirja” ning saa meeldetuletus, kui toode tagasi müügis on.

Korras seedimine tagab tugeva tervise!

80% meie immuunsüsteemist sõltub sellest, mis olukorras on meie seedimine. Soolestikus käib vilgas elu ning seal on umbes kahe kilogrammi jagu elusorganisme ehk baktereid, kellest sõltub meie seedesüsteemi olukord ja ühtlasi ka immuunsüsteemi tugevus.
Hea võimalus heade bakterite osakaalu suurendada ja nende heaolu tagada on lihtsam, kui arvata võiks. Piisab, kui lülitame oma igapäevasesse menüüsse pisut probiootikume, millega saame oma soolefloorat tasakaalustada.

Toeta enda seedimist ja mikrofloorat Biolatte kvaliteetsete probiootikumidega, mis aitavad sul end kergelt tunda ja terve püsida kogu pimeda aja vältel.

Original-L pulber 60g

Original-L pulber 60g Biolatte

22.00 18.70

Original-L pulber 60g Biolatte

22.00 18.70

Piimahappebaktereid sisaldav toidulisand imikutele või väikelastele, kes ei suuda veel kapsleid alla neelata. Piimhappebakteri preparaat, mis kergelt lahustub vees. Toode sisaldab imikule omast ja kliiniliselt kontrollitud piimhappebakterit Bifido bacterium Bb-12, samuti kolme teist elujõulist ja inimspetsiifilist bakteritüve. Original- L ei sisalda allergeene ning seda võib anda juba vastsündinule. Toode on välja töötatud lastele sünnist kuni teise eluaastani.
See toode oli varem BIOLATTE BB. Laktsoosivaba, gluteenivaba, pärmivaba.

Original 110 kapslit Biolatte

Original 110 kapslit Biolatte

28.99 24.64

Original 110 kapslit Biolatte

28.99 24.64

Soome esimene algupärane inimspetsiifilisi piimhappebaktereid sisaldav toode, mille uuritud ja hoolikalt valitud inimspetsiifilised bakteritüved on kiiresti jagunevad ja stabiilsed ning bakterid maksimaalse efektiivsusega.
Kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivaba.

Biolatte Subtilis 60 kapslit

Biolatte Subtilis 60 kapslit

25.50 21.68

Biolatte Subtilis 60 kapslit

25.50 21.68

Biolatte Subtilis on vastupanuvõimet tugevdav toode, mis sisaldab patenditud Bacillus subtilist, soolestiku mikroobi tüve (ei ole piimhappebakter), mis toodab looduslikku antibiootikumi – subtiliini. Bacillus subtilis aktiveerib antikehi tootvaid rakke, hoides seega ära viiruseid ja patogeenseid baktereid. Lisaks toetab tsink rasvhappe ainevahetust, pH tasakaalu ning immuunsüsteemi tavapäraseid toiminguid.

Imucol 60 Kaps, Biolatte

Imucol 60 kaps, Biolatte

28.50 24.23

Imucol 60 kaps, Biolatte

28.50 24.23

Biolatte IMUCOL on välja töötatud spetsiaalselt immuunsüsteemi toetamiseks. Toode sisaldab hoolikalt valitud puhtaid koostisosi, mis on olulised keha vastupanuvõime toetamiseks. Bacillus subtilis – kliinilised uuringud näitavad Bacillus subtilisel on eriline omadus tõhusalt stimuleerida organismi loomulikku vastupanuvõimet. Saccharomyces boulardii on hästi uuritud probiootiline pärm, millel on oluline mõju limaskestade taastamisel. Terved limaskestad aitavad säilitada soolestiku mikroobide tasakaalu. D3-vitamiin ja tsink aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele toimimisele. Maapirn on suurepärane kiudaineallikas. Kiudained toetavad soole mikroobide tasakaalu.

Lisaks tervislikule eluviisile, on hea tugevdada enda organismi ka toidulisanditega. Parim aeg sellega algust teha on juba praegu!

Soovituslikku lugemist

C-vitamiin: kuidas mittehappeline C-vitamiin hoiab ära seedeprobleeme?

Millist C-vitamiini tarbida, et vältida seedeprobleeme ja maohaavandeid? Loe lähemalt mitte-happelise C-vitamiini kasulikkuse kohta.

VITAMIINIPUUDUS EHK AVITAMINOOS: SÜMPTOMID, ET SUL ON VITAMIINIDEST PUUDUS

Avitaminoosi ehk vitamiinipuuduse peamised sümptomid, põhjused ning kuidas seda ravida. Kuidas looduslikul viisil tõsta vitamiinitaset kehas?

Immuunsüsteem – meie esmane kaitse viiruste ees

Immuunsust toetavad toiduained ja viisid, kuidas immuunsüsteemi tugevdada