Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel E-L kell 10.00-21.00, P kell 10.00-19.00

Aeg on särada – taasta oma ilu ja energia loodustoodetega mais -15% soodsamalt!

Pikk talv on seljatatud ning ees ootab päikseline suvi. Vaatamata lähenevale suvele pöördutakse meie poole tihti kaebustega, et “Nahk on kahvatu ning olen väsinud, jõuetu ja energiat ei jätku. Mida küll teha?”

On aeg taastada talvest väsinud organism, tõsta energiataset ja anda oma välimusele sära!
Lisa oma nahale elujõudu ja jumet kollageeniga, taasta energiavarud vitamiinidega, toeta füüsilist jõudlust ning seljata kevadväsimus D- ja C-vitamiinidega.

Tervisetooted ilule ja energiale leiad maikuus -15% soodsamalt! Säti end suveks valmis valitud loodustoodetega, et nautida suve maksimaalselt. 

Ole nobe, sest eripakkumised kehtivad vaid kuni kaupa jätkub.

Omega 3 kapslid

Kõrgem energiatase ja elujõud kvaliteetsetest rasvhapetest! Rasvhapped EPA ja DHA on olulised südamele ja arteritele. 

  • DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust
  • DHA aitab hoida normaalset nägemist
  • EPA ja DHA aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele ja energiavahetusele

Omega-3 90 kaps Puhdas+

25.00

Puhdas+ Premium Oomega-3 on puhas ja suurepärases EPA ning DHA kontsentratsioonis kalaõlipreparaat. Toode on valmistatud sardiinidest, mis on püütud Vaikse ookeani lõunaosa saastumata vetest. Kalaõli läbib enne pakendamist puhastusprotsessi, mille tõttu ei sisalda see raskmetalle ega muid mürkkemikaale. Toote valmistamisel on tagatud maksimaalne võimalik kalaõli puhtus ja kvaliteet. Kalaõli puhtus väljendub selle heleduses ja neutraalses maitses. Puhdas+ kalaõli Totox-väärtus on alla 5. See tähendab, et õli oksüdeerumisaste on väga madal. Õli on kapseldatud kalast valmistatud želatiini kapslitesse.

BioActiv Skin kapslid

BioActiv looduslik ja 100% orgaaniline tervisetoode on mõeldud naha loomuliku ilu säilitamiseks ja naha vananemise ennetamiseks.
Orgaaniline ja 100% bioaktiivses vormis toidulisand, mis toetab naha tervist. Tugev antioksüdantide segu, mis sisaldab naturaalset C-vitamiini hoolikalt valitud sünergeetilistest taimedest. Toetab naharakkude tervist, soodustab kollageeni moodustumist ning kaitseb nahka vabade radikaalide kahjustuste eest. Tootesse on lisatud ka ka oliivilehte, mis  sisaldab polüfenoole, aidates immuunsust toetada.

Bioactiv Skin 60 kaps. NORDIQ Nutrition

30.00

Orgaaniline ja 100% bioaktiivses vormis toidulisand, mis toetab naha tervist. Tugev antioksüdantide segu, mis sisaldab naturaalset C-vitamiini hoolikalt valitud sünergeetilistest taimedest. Toetab naharakkude tervist, soodustab kollageeni moodustumist ning kaitseb nahka vabade radikaalide kahjustuste eest. Peamiseks koostisosaks on orgaaniline sidrun, mis sisaldab erinevaid kasulikke toitaineid, sealhulgas feruulhapet

Kollageen ja biotiin 120 kaps Puhdas+

Puhdas+ Beauty sisaldab kalakollageeni, mis toidab ja niisutab nahka ning aeglustab selle vananemist. Pärast 25. eluaastat väheneb organismi enda kollageeni tootmise võime. Tootesse lisatud tsink toetab naha, juuste ja limaskestade normaalset funktsioneerimist ja aitab vähendada rakkude oksüdatsiooniprotsesse. C-vitamiin toetab ka organismi enda kollageeni tootmist.

Kollageen ja biotiin 120 kaps Puhdas+

34.00

Kollageen on oluline naha, liigeste, luude, kõõluste, juuste ja küünte moodustumise jaoks. Toode sisaldab hüdrolüüsitud (väiksemateks osadeks tehtud) kalakollageeni, et tagada maksimaalne imendumine, biotiini,tsinki ja c-vitamiini, mis aitavad rakke kaitsta oksüdatiivse stressi eest. Alates 30. eluaastast hakkavad organismi kollageenivarud vähenema.Kollageen toidab ja niisutab nahka ning aeglustab selle vananemist. Tootesse lisatud tsink toetab naha, juuste ja limaskestade normaalset funktsioneerimist ja aitab vähendada rakkude oksüdatsiooniprotsesse. C-vitamiin toetab ka organismi enda kollageeni tootmist.

C vitamiin 1000 mg 100 kaps Solgar

Kõrg-kvaliteetne C-vitamiini üks peamisi funktsioone on seotud kollageeni tootmisega, mis on oluline küünte, naha, juuste ning liigeste tervise tagamisel. C-vitamiin mängib olulist rolli ka valgete vereliblede töös, mis on meie immuunsüsteemile väga olulised. 

C vitamiin 1000 mg 100 kaps Solgar

25.99

C-vitamiin on kõige enam tuntud vesilahustuv antioksüdant nii veres kui koerakkudes. C-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, aitab vähendada väsimust ja kurnatust ning suurendab taimsetest allikates pärit raua imendumist. C-vitamiin osaleb organismis naha, igemete, kapillaaride, luude arengu protsessis ning nende normaalses funktsioneerimises. Samuti toetab ta organismi normaalset vastupanuvõimet ja hakkamasaamist kevadväsimuse ning stressiperioodidega. Tänu C-vitamiinile saab ka toiduga organismi saabunud foolhape muutuda kehaomasteks folaatideks.