Täidame tellimusi ka telefoni, chati ja meili teel 10.00-21.00

Tugevam immuunsüsteem ja korras seedimine otse loodusest! 

80% inimeste immuunsusest sõltub seedetrakti tervisest. On tõestatud, et seedekulglas tegutseb umbes 2 kilogrammi jagu elusorganisme ehk baktereid, kellest sõltub seedesüsteemi olukord ja ühtlasi ka immuunsussüsteemi tase.

Heade bakterite osakaalu suurendamine ja nende heaolu tagamine on lihtsam, kui arvata võid. Piisab, kui lisad oma igapäevasesse menüüsse pisut probiootikume, mis aitavad kaasa organismi vastupanuvõime tugevdamisele ja tõstavad sinu heaolu.

Selleks, et oleksid energilisem, tunneksid ennast kergemalt ja püsiksid terve viirusteperioodil, on Eliksiiris looduslikud immuunsust toetavad probiootikumid SOODUSHINNAGA! 

VAATA ERIPAKKUMISI SIIN

Järgnevad tooted on saadaval -15 % soodustusega

Boulardii 110 kaps Biolatte

37.99

Sc. cerevisiae sp. boulardii aitab takistada patogeenide verre sattumist ja loob soodsa pinnase mikroorganismidele (nt piimhappebakterid). BIOLATTE boulardii on andud häid tulemusi Soomes juba üle 10-ne aasta. Patenteeritud tootmisviis annab tootele kolmeaastase stabiilsuse toatemperatuuril. Tegu ei ole toidupärmiga. Ei põhjusta patogeense pärmseene kasvu. Sobib ka neile, kes kannatavad pärmiallergia käes, kuna tegemist ei ole tavalise (toidu)pärmiga.
Kaseiini-, laktoosi-, pärmi- ja gluteenivaba.

Original-L pulber 60g Biolatte

22.00

Piimahappebaktereid sisaldav toidulisand imikutele või väikelastele, kes ei suuda veel kapsleid alla neelata. Piimhappebakteri preparaat, mis kergelt lahustub vees. Toode sisaldab imikule omast ja kliiniliselt kontrollitud piimhappebakterit Bifido bacterium Bb-12, samuti kolme teist elujõulist ja inimspetsiifilist bakteritüve. Original- L ei sisalda allergeene ning seda võib anda juba vastsündinule. Toode on välja töötatud lastele sünnist kuni teise eluaastani.
See toode oli varem BIOLATTE BB. Laktsoosivaba, gluteenivaba, pärmivaba.